Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet leakar rázni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet leakar rázni?

Figyelt kérdés

Tudom gyerekes,de van egy fiú akit éveleje óta figyelek úgymond és 1hete kb rámírt és beszélünk is 1x találkoztunk és még szeretne csak aztmondja nincs ideje,és bocsánatot is kér ha nem ír.Amikor ráírok mondja,hogy jól esik neki aminek örülök.Viszont egyre kevesebbet beszélünk.:( Ma is pedig mosolygott rám suliba meg köszönt is,ráírtam de alig írt valamit😔Aki normális légyszi válaszoljon,mert ez nagyon szomorúvá tesz.

15/L



2017. dec. 20. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan lány, akivel én is olyan vagyok... Szerencsétlent nem akarom lerázi, meg fontos nekem, de keveset tudok vele beszélni... És állandóan írja, hogy biztos nem fontos nekem, meg hogy senkinek se fontos... Ne gondolj egyből arra, hogy le akarna rázni
2017. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De olyan rossz egyszerűen😔
2017. dec. 20. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvel téged, nagyon is, és nagyon tisztel, azért kér olyan sűrűn bocsánatot, mert szeretne veled többet írni, csak nem tud, különben nem mondaná, hogy bocsi, ha nem jelentenél neki semmit; meg simán megmondaná mindig többször rendszeresen, hogy bocsi, de most nem szeretnék beszélgetni-szóval ez lenne a lerázás. Ő értékel és nagyra tart téged, ez tutkó.
2017. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem minden okés lesz és nagyon köszönöm a válaszokat😔❤
2017. dec. 20. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A lerázás nem itt kezdődik. Gondolkodtam rajta, és arra jutottam, hogy érez valamit irántad. Igazából a legrosszabb ami lehetne a te szemszögedből, az lenne, hogy nem akar megbántani, de a találkozás során igazából nem fogtad meg őt annyira, és próbálja úgy alakítani a dolgokat, vagyis inkább menekül. Nem akar megbántani téged. De soha ne gondolj a legrosszabbra! Valószínűleg tényleg kevés ideje van. Nem tudom sportol-e, vagy ilyesmi, és te láttad azt a mosolyát amiről leolvastál egy érzést. Szerintem szeret téged, adj neki időt, ne írj neki minden órában bármennyire is nehéz, és várd ki egyik nap akár több napot is, hogy ő írjon. Ha írni fog akkor érdekled, ha nem arra meg ne gondolj! ;) A legjobbakat! 19/F
2017. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyoon köszönöm:)Hát amúgy focizik meg koleszos is :/
2017. dec. 20. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Uhh hát a kollégium mellett tényleg meg is értem ha nincs ideje, főleg ha nagy szigor van ott.:D Szerintem minden rendben lesz. (Utolsó)
2017. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!