Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha tetszik egy tanár a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha tetszik egy tanár a középsuliból de engem nem tanít igy nem is beszeltunk de mindig nez/rampillant es nem ugy hanem mashogy nez. Hogyan tudnek vele beszelni/megismerni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 21. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Inkább sehogy se
2017. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Napi pitsa.
2017. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ennek sosincs jó vége..
2017. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Azért ne pontozzatik le mert azt irtam hogy ne. De oké akkor csinálja aztán majd meglátjuk milyen botrány lesz belőle.
2017. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a tanár, és hány éves vagy te?
2017. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy rossz ötlet, hiába nem tanít attól még az iskolában tanít és így sem úszhatná meg következmények nélkül.

Egy normális tanár nem tizenéves lányokra fog bukni... Az meg nem szép dolog ha csak dugásra használ fel valakit majd otthagyja, pláne ha családja van.Én is voltam szerelmes tanáromba, de tudtam az a legjobb megoldás ha elfelejtem mert semmi esélyem nem lehet nála, nem lehetne közöttünk normális kapcsolat.A te esetedben is ajánlom hogy felejtsd el, addig amíg nem lesz ebből baj.

2017. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!