Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a tanárom és ő is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a tanárom és ő is kétértelmű jeleket ad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szia.

A 41 éves fizika tanárom folyamatosan olyan jelzéseket ad ami nagyon félre érthető. Már mások is mondták, hogy hogyan szokott bámulni. Mellesleg nem házas, már elvált a feleségétől régebben. Én 16 éves vagyok. De most teljesen összezavarodtam. Nem tudom mit érzek. Ha adna egy olyan jelet ami nem két értelmű akkor derülne ki, hogy mit is érzek. De nagyon furcsa érzés. Amikor meglátom mintha a mellkasom égne. Teljesen zavarba jövök az utóbbi napokban. Félek, hogy feltűnő ahgy viselkedem. Probalom elkerülni de nem tudom, hgy mit tegyek. Szerinted? Mit kéne tennem? Nem tudok másra gondolni csak rá. Utálom ezt a biznyotalanságot. Akkor adna egy jelet amiből látszik, hogy érez-e valamit.



2017. ápr. 21. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit. Ha egyértelműen kimutatná hogy tetszel neki az miért lenne jó? Nem változna semmi.
2017. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem óra után menj oda hozzá és kérj tőle korrepetálást olyan helyre, ahol kettesben lesztek, tehát adj neki lehetőséget, tedd meg az első lépést. De nagyon vigyázz, mert ha kiderül, hogy jártok, kirúgnak mindkettőtöket! Szerintem, ha komoly az egymás iránti vonzalom, várnotok kéne, amíg leérettségizel vagy ha nem bírjátok ki addig, akkor teljes titokban intézzetek mindent, senkinek se szólva. Én amúgy láttam 1 pozitív példát kb 10 éve érettségizett egy évfolyamtársam és még mindig együtt van a volt tanárával
2017. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Korkülönbség még pont megfelelő.
2017. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Ne tegyél semmit ugyanis ez komoly dolog... Pereket és bírósági ,rendőrségi ügyeket vonhat maga után... (Nem jövünk össze sose tanárral... Még ha érettségizünk akkor sem !)
2017. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Én is a tanárommal házasodtam össze (8 éve),és szültem neki gyerekeket.
2017. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!