Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a legjobb barátnőddel ugyanabba a fiúba lennétek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Én is ebben a helyzetben vagyok,és mi megfogadtuk a barátnőmmel,hogy egyikünk se kezd a fiúval. Ti mit tennétek hasonló helyzetben.

2017. dec. 23. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ilyen és minden nap a fiúról álmodoztunk egymásnak😂❤ de egyikünk se jött össze vele
2017. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Harmas parti . de kizarolag 14 felett!
2017. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig is azt mondta, hogy ez nem történhet meg az ő részéről..

Hát, megtörtént. Éppen "jártam" azzal a fiúval, mikor közölte, hogy neki kicsit bejön és hogy bocsánat, ő ezt nem akarja. Mondtam hogy jó, majd csak nem fog neki bejönni.. Aztán konkrétan elcsábította tőlem. Azóta nagyon megromlott a viszonyunk.

Ezt nem kívánom senkinek.

2017. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 reszvetem. Ha lel tamasz kell a tv macit rakd be. =)
2017. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kételkednék a heteroszexualitásomban.

18F

2017. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerezd meg ha kell ne bszakodj...

Mit kell ezen gondolkodni ha tenyleg szereted (ami szerintem inkabb tetszés) akkor hajts rá. Nem kell ebböl nagy szitut csinálni ilyen az élet, van amiben nincs barátság

2018. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!