Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóltak már be az utcán, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóltak már be az utcán, hogy csúnya vagy?

Figyelt kérdés
Mentem ki a suliból, mikor is pár végzős kint állt. Eddig még csak rám se néztek soha, most meg hirtelen megszólalt az egyik (aki hát nekem nagyon tetszett), hogy fhú, aztán köhintett egy-kettőt, és elfordult. Utána hallottam ahogy odasúgja a haverjának, hogy "azt nézd, de ronda". Önbizalmam romokban. Gyors léptekkel elmentem onnan, vissza se néztem, itthon pedig bőgtem. Suli utolsó napján történt, azóta ki sem merek mozdulni itthonról. Veletek történt már hasonló?

2017. dec. 24. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom,megtudlak érteni. Velem is csináltak ilyeneket a mai napig. Próbáld meg őket ignorálni, ha látják hogy leszrod őket egy idő után úgyis ráunnak ezek a semmirekellők.
2017. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Fogsz még változni. Én is voltam ilyen helyzetben gimiben. Most egyetemre járok, és teljesen más okból néznek meg az emberek.


Gimiben 4 éven keresztül nem nézett rám egy lány sem, most másfél éve járok 1 egyetemre, és elkezdtek potyogni a lányok. Jó persze nem keveset tettem érte, de próbáld meg felhasználni ezt a fájdalmat, haragot és motivációt csinálni belőle amiből pedig nagyon király dolgokat építhetsz a jövődre nézve. :)


Az ilyeneket meg tojd le. Tudom, hogy nehéz, de évek múlva ők nem lesznek sehol hozzád képest. :D


Ez egy kis iskolás "piszkálás" garantáltan más lesz az életed, ha felnősz.


Ne parázz az is átmeneti, hogy piszkálnak, és az is, hogy nem feltétlenül vagy 10/10. Még lehetsz ;)


20F

2017. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Két okból mondhatta véleményem szerint:

1. tudta, hogy hallod, és bár egyáltalán nem igaz, tudta, hogy megbánt vele. Ebben az esetben nagyon kiemelkedően nagyszerű ember, értékes barát lehet. Az ilyenre ne vágyj egyáltalán. Ő úgy gondolja, hogy a seggéből süt a napfény és ő, meg max a barátnője gyönyörűek, a többiek meg rondák. Egyszerű ember egyszerű gondolatai.


2. Nem felelsz meg a most divatos szépségideálnak, és aki így merészel élni, az ronda. Ez merő butaság. A fiataloknak az egyetlen érték a szépség, azt istenítik, és ha nem igazítod magad Selena Gomez instagram-képeihez minden reggel, akkor lehúztad magad a klotyón. Ezzel se törődj, éretlen, nagyon gyerekes, idióta gondolkodás.


A fiú, aki tetszett neked, egy gyökér. Ezen lépj túl, a sértegetést meg kezeld a helyén: ő ennyire képes.


Elmesélem neked, hogy nekem suliban volt egy állandó bántalmazóm, egy fiú, aki a legválogatottabb sértéseket hajigálta a fejemhez. Gyűlöltem, sokat sírtam. Azóta felnőttünk, én fenn vagyok egy társkeresőn, erre rámtalált és össze akart jönni. Tessék: 20 éve pokollá tette az életem, most meg megdugna - ennyire gondolják komolyan a nagy véleményeiket.


31/N

2017. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha 14 vagy meg megszepulhetsz. Csunyakbol jobb nok lesznek mint a korai szakaszban szepnek latszo lanyokbol.
2017. dec. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
engem utcán csak kinevettek, inkább iskolában volt ilyen, a legrosszabb, hogy elvileg a barátaimtól jött a beszólás, ja meg rokonoktól is az volt a legrosszabb, hasonló megsemmisülés érzés következett
2017. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagynéném, aki egyszer azt találta mondani, hogy nekem nagyon okosnak kell lennem, ha felnövök, hogy legalább annyi legyen, mert a külsőmmel nem fogom tudni megfogni a pasikat.

15 éve házas vagyok, három gyerekem van, ő meg egész életét vénlányként élte le. :)

2017. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az egyik haverja nyomott egy röhögőfejet a profilomra facen mikor fent voltam, ott hagyta pár percig, majd visszavonta...
2017. dec. 24. 11:00
 8/16 A kérdező kommentje:
Már nagyon nem várom a sulit. Nagyon félek, hogy cikizni fognak. :((
2017. dec. 24. 11:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Orba vernem az ilyen kis pofatlan kolykoket! Mit kepzelnek magukrol. Szedj ossze egy jo kiallasu pasit aztan majd terdepelni fognak elotted!
2017. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Menő manó43 ***** válasza:
52%
nem mondhatják neked, hogy ronda vagy, ha nem vagy ronda
2017. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!