Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti eljönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eljönnétek egy ilyen eseményre?

Figyelt kérdés
Egy ismerkedő est lenne, a létszám korlátolva lenne. Pl.: Ha csak 20 fiú jelentkezik, akkor csak az első 20 lány jelentkező jöhetne. A hely egy eldugottabb rendezvényterem/lakás lenme, ahol enyhén belenne sötétitve, és kis boxok lennének kialakítva (valami hasonló : [link] ). A párok úgy lennének összesorsolva, és 10 percre el kellene vonulni egy boxba, és beszélgetni. Ezután akik szimpatikusak egymásnak, úgy is megkeresnék ezután egymást. Ti eljönnétek egy ilyen "párkeresőre'?
2017. dec. 25. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen.
2017. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ehh, ha igen, megírnátok hogy fiúk vagy lányok vagytok-em
2017. dec. 25. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Uuu hát ez nagyon jól hangzik. *0* én mindenképpen benne lennék, vállalkozó szellem vagyok.

18/l

2017. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is kipróbálnám, ha nem valami túl eldugott helyen lenne (a szerveimet szeretnem megtartani utána is)

25/F

2017. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, 19F
2017. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!