Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne túllépnem rajta? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne túllépnem rajta? 16/L

Figyelt kérdés
Már 2 éve ismerek egy férfit,aki idősebb nálam.Elég jó viszonyban vagyunk.Március óta szeretem,de a korkülönbség miatt nem merek lépni.Ezért megpróbáltam elfelejteni és együtt voltam valakivel fél évig.Ezidő alatt a férfinek is volt barátnője,szakítottak és állandóan azt szajkózta,hogy szakítsak én is mert nem érdemel meg a srác.Megtörtént,nem miatta mentünk szét.Majd azóta állandóan flörtöl,mély beszélgetéseink vannak és látom rajta,hogy máshogy viszonyul hozzám mint a többi nőhöz.A közösségin volt,hogy két hétig non-stop beszélgettünk és puff vége.Azóta csak néha ír vagy elhív engem és a barátaimat egy-egy közösségi akcióra.Viszont ha együtt vagyunk még mindig ugyan olyan velem mint azelőtt és flörtöl.Próbáltam rajta tovább lépni de hetente látom.Amikor pedig megmondtam neki,hogy kilépek a küzdősport egyesületből (itt találkoztunk) egyszerűen nem hagyta,pedig nincs köze hozzá.Nekem a kor nem lenne gond,csak nem értem.+BPre járok gimibe és csak hétvégente találkoznánk.Már a család,barátok mind látták,hogy van valami és alakul,de ő szerinte csak barátok vagyunk,persze egyáltalán nem úgy kezel,ellent mond saját magának.Nem tudom mit kéne most gondolnom,de már elegem van,ettől én jobbat érdemlek...hiába rendes srác ha egyszerűen nem tudom mire vár,szóval mit érezhet?Hogy kéne elfelejtenem?16/L.

2017. dec. 25. 17:11
 1/7 anonim válasza:
87%
Egyértelműen nem érdemel meg, ezt te is írtad, egy igazi férfi attól lesz férfi, ha kimondja, amit gondol és felvállalja a véleményét. Sportolj, legyél sokat a barátokkal, tiltsd le mindenhonnan, hogy véletlenül se lásd meg sehol. El fog múlni ez az egész gyorsan.
2017. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig érthető is, hogy nagyobb a korkülönbség köztetek, de miért nem veszi észre magát? Hiszen te csak egy 16 éves lány vagy, aki valószínűleg vágy egy magához illő társra, és ezt nem egy nála jóval idősebb férfiban keresi jelenleg. Bár írtad, hogy a kor nem lenne gond, de azért sokat nyom a latba. Egyedül azt tudod tenni, hogy elmondod neki, hogy számodra valóban csak barát, és nem több. Rájöhetne igazán ő is erre. Fogalmam sincs, hogy mit érezhet. Mellesleg számít a korkülönbség is valamennyire, mert nem ugyanúgy látjátok a világot, és az se mindegy, hogy kinek, mik a szándékai. Erre érdemes odafigyelni. Én azt ajánlom, hogy ha továbbra is így közeledik hozzád, akkor rázd le. 20/F
2017. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De, gond a korkülönbség. Gondolj már bele, kislány vagy, mit nyújtanál egy férfinek? Semmit, mert korodnál fogva semmi intellektusod, élettapasztalatod, felnőtthöz való intelligenciát. A testedet tudnád nyújtani, de ne légy ribantsz...


Nem próbáltál túllépni rajta, mert:

- beszélgetsz vele

- csetelsz vele

- elmész vele helyekre

- engeded flörtölni

- azt csinálod, amit ő mond


Aki túl akar lépni rajta, jól figyelj!:

- nem beszél vele

- letiltja mindenhonnan

- elmondja az okát, miért nem beszél vele,és semmilyen kifogást,rábeszélést, alkut, egyezséget nem fogad el a másiktól, ami a kapcsolat megszakítását akadályozza

- nem megy vele sehová

- ha kell, erélyesen kijelenti,hogy hagyja békén, ha nem ért a szép szóból

- nem dől be nyálas, mézes-mázas szövegnek


Te nem jobbat érdemelsz,hanem mást. Korban hozzád illő, egyenrangú felet.

2017. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a pasi?
2017. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy igazatok van,viszont én már 10 hónapj szeretem..ezért legbelül talán nem is akarom elfelejteni..és nem mehetek el a küzdősport egyesületből,mert az az életem és máshová nem nagyon tudnék menni vidéken.
2017. dec. 26. 06:42
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Ha nem akarod elfelejteni, akkor megszivatod magad. Mi lesz jó ebben? Jegyezd meg,ebből a dologból semmi jó nem fog kisülni.
2017. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólóval. Valóban semmi jó nem lesz ebből! Kifog használni! Vedd észre magad! Vedd észre, hogy egy olyan világban élünk, ahol kihasználásos alapon megy minden. Csak egy tárgy leszel neki, aki feldobja majd a szexuális életét. De inkább tegyél, amit akarsz!
2017. dec. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!