Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha valakibe nagyon szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha valakibe nagyon szerelmes voltam, de azthiszem sikerült túllépnem rajta, akkor az normális ha még mindig féltékeny vagyok más lányokra? Már több hónapja nem is beszéltünk.

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 19:03
 1/8 anonim válasza:
100%
Sajnos ez azt jelenti hogy még nem zártad le teljesen. Probálj tovább lépni akkor fog sikerülni
2010. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy nem léptél túl rajta. Majd ha teljesen közömbös lesz az is, hogy talált egy másik embert, esetleg örülsz annak, hogy végre boldog, majd akkor lépsz túl rajta igazán. Most ez a helyzet viszont még azt jelenti, hogy szereted. Vagy csak birtokolni akarod.
2010. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor bizony nem szakadtak meg a kötelékek.
2010. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy még túl rajta. Akkor leszel, ha már nem érdekel egyáltalán. Az sem, van-e új nője...
2010. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

és hogy tudnék túl lenni rajta? már annyi féle képpen próbáltam... másokon sikerült pár hét alatt,mostmár tényleg örülök annak hogy boldog,és semmi érzést nem vált ki belőlem. de nála nem megy. valaki hasonló szituban volt? :S

mit tegyek?

2010. szept. 23. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt,hogy egy fiútba télleg szerelmes voltam..Ő volt az,akibe eddig tényleg.(Pedig vele nem is jártam!:) )Azt hiszem már teljesen túl vagyok rajta.:)) Én más fiúkkal ismerkedtem,meg őt is ritkábban láttam.

Így,lassan túlvoltam rajta.:)

Sok sikert neked is!;)


L.15

2010. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én jártam egy fiúval fél évig (de előtte nagyon sokáig barátok voltunk),aztán szakítottam vele ,mert hülyeséget csinált. Egy évvel később már tök más utakon jártunk, és msn-en megkérdezte, hogy járunk-e, de nemet mondtam, mert alig tudtunk volna találkozni. Aztán hónapokig nem beszéltünk, majd arról írogatott hogy hány csajt dugott meg (persze csak hazudott mert nagyon fiatal volt), meg hogy mennyire szeretik egymást a barátnőjével, és rohadt féltékeny voltam, sőt még mindig, pedig már nem szeretem. Csak nem tudom elfelejteni. Van ilyen!
2010. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer csak azon veszed majd észre magad, hogy vége. Nem érzel semmit. Ilyen egyszerű, ne aggódj. Magától megoldódnak a dolgok, csak az ember türelmetlen kivárni :)
2010. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!