Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-21 év közötti fiúk! Melyike...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-21 év közötti fiúk! Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Ha egy lány jégtáncos, és gyönyörűen táncol a jégen, nem profi, de heti 4-5 edzése van esténként, tehát azalatt nincs veled, plusz hétvégente versenyekre járna, vagy ha focista, imádja a nézni és játszani a focit, a kedvenc a csapatodnak is szurkol, heti 3 edzése van szintén esténként, de nem profi szinten, csak mondjuk a város női csapatában játszik hobby szinten, igazolt, bajnokságokra jár hétvégente stb. Nőiesebb szerintetek a jégtánc? Vagy a focisat választanátok? (Mindkettőnek szép arca és alakja van, és személyiség alapján is szimpatikusak)

Remélem érthető voltam, és persze mások válaszát is várom, de főleg ennek a korosztálynak.



2017. dec. 26. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
amelyiket jobban bírod :D
2017. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félreértesz, nem én vagyok döntéshelyzetben (lány vagyok), a 2 féle lány csak kitalált. A kérdés arra vonatkozott, hogy a fiúknak egy "nőiesebb" sportú jégtáncos, vagy egy "keményebb", de a fiúval azonos sportú focista (feltéve, hogy az illető fiú szereti a focit)
2017. dec. 26. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:
jégtáncos
2017. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

A focistát, de csak azért mert én is focizok és én is imádom a focit.

19F

2017. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A zárójeles rész miatt, és figyelembe véve az együtt töltött időt, a focista csaj. És nem azért, mert nézek focit + fociztam...
2017. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, az első a kevés együtt töltött idő miatt nem lenne jó, a második meg azért, mert gyűlölöm a focit. :D

Ha mindenképp kell választani, akkor az első, és persze minden versenyén ott lennék, de én vágynék rá, hogy többet legyünk együtt.

2017. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan választás nincs, hogy nem élsportoló, csak lehet vele filmet nézni betakarózva esténként?
2017. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Egyikük sem profi szinten űzi a sportját

2017. dec. 26. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a jégtáncost választanám, szeretem ha egy lány nőies, plusz utálom a focit és idegesítene ha a lány mindig azt nézné a tévében, meg ki kéne járnom a meccseire és amúgy sem tetszenék neki. Viszont imádok korcsolyázni, és szívesen elnézném a jégtáncot, tehát az én választásom egyértelmű
2017. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mire van igényed? Van aki nem akar sülve főve együtt lenni a párjával. Mint mondjuk egy focimeccs a haverjaiddal.
2017. dec. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!