Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyiket választanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyiket választanátok barátotoknak?

Figyelt kérdés

A, egy 100%-ig hetero barát

Férfias külső, magabiztos, határozott jellem. Majdnem minden oké vele, kivéve, hogy ott lesz a fejében mindig 1%, hogy te mégiscsak lány vagy.

(Ha lefekszel vele, vége a barátságnak és párkapcsolat sem jöhet szóba.)


B, egy kislányos meleg barát

Kívülről nem látni rajta, hogy a saját nemét szereti. Ő 100%-ot ad bele a barátságba, de jellemében nyafogós, hisztis (nem drasztikusan).


Kort is írjatok, légy szíves! ^^



2017. okt. 24. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

B-t. Mert az szimpatikusabb.


18/L

2017. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az A-nál mit jelent, hogy ott lesz a fejében, hogy mégiscsak lány vagyok?
2017. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért kell választani? A kettő kizárja egymást?
2017. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy ki tudja mikor, de előbb-utóbb nem a barátot, hanem a nőt fogja látni benned.
2017. okt. 24. 13:13
 5/11 anonim válasza:
64%

B.

Én egyértelműen a meleg fiút választanám, mert ahogy írtad, ő 100%-ot ad bele a barátságba. Egy olyan barátságban pedig, amibe mind a két fél ennyi energiát fektet, ott megtanulják kezelni a másikat, elfogadni és szeretni a hibáival együtt. :)

2017. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
B, mivel barátságról van szó és mint írtad ő 100%-ot ad bele a barátságba. Viszont az A az nem feltétlenül csak barátként nézhet rád egy idő után, hanem pontosan ahogy írtad mindig ott lessz benne az hogy te lány vagy akkor is ha az csak 1%. És ez által szerintem legalábbis nem tud úgy gondolni a lányra mint a fiú haverjaira például.
2017. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Én az A-t választanám.

És nem azért, mert elítélem a melegeket!

Akinek nem tetszik lepontozhat nyugodtan.

2017. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fruzs33 ***** válasza:
Mindenképp B
2017. nov. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne ha mindkettő lehetne de ha választani kell akkor egyértelműen A. Nem itélem el a melegeket, de nekem pont azért lenne szükséges egy fiú barát h jobban megtudjam ismerni barátilag azt amit a másik nem képvisel. 14/L
2017. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt "A"-t választanám, persze a "B"-vel sincs baj:)
2018. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!