Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 15 évesen nem tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 15 évesen nem tetszem senkinek és még soha nem volt fiúm, akkor ronda vagyok, igaz?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ez egyáltalán nem így van. Van aki gyönyörű és csak 20 évesen volt először barátja. Ilyen még csak eszedbe se jusson, várd ki! :)
2017. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaja ez igaz adom az első válaszolot;)
2017. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Egyébként meg nem tudhataod, hogy nem tetszel-e valakinek, csak lehet, hogy ezt nem tudja vagy nem meri kimutatni. De látatlanban erre senki nem mondhat semmit. Tölts fel magadról pár képet a képfeltöltésre, és kérj meg embereket (akár innen), hogy mondják meg őszintén, mit gondolnak, ebből talán le tudsz szűrni valamit, ha ennyire izgat a dolog. Egyébként nem csak szépségkirálynők "kelnek el", emiatt ne aggódj.
2017. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem sem volt meg baratom de a mai 15 eves sracok ilyenek lehet h nagyon szep vagy es ezert felnek h ugyse kaphatnanak meg es csak lekoptatnad oket vagy valami ilyesmi
2017. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15 éves vagy...ha egy 30 évesnek nem volt még soha senkije, na az gáz.
2017. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5 miért lenne gáz?

És ha egy ronda embernek nem volt senkije, mert ronda? Vagy aszex?

2017. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyira senki nem lehet ronda, hogy 30 éves korára ne találjon senkit. Felszínesek az emberek, de azért nem ennyire. Ott más (is) lehet a gond. Viszont nyílvánvalóan nem az aszexuális emberekre gondoltam. Kicsit olyan, mintha csak kötekedésből írtál volna.
2017. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 mert belerúgni más emberbe nem kötekedés...
2017. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kibe is rúgtam bele?
2017. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

15 évesen még nem vagy ku8va? Szégyen!


Mindjárt kapod a körmöst!

2017. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!