Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy én is bejövök neki?

Figyelt kérdés

Na szóval..Van egy lány, akivel majdnem minden nap egy busszal utazunk,és hát eléggé bejön nekem.

Ma is egy busszal mentünk,ő hamarabb felszáll mint én.Szval ma

3-mas ülésen ült (egymas mellett van 2, szembe meg 1) és hát én vele szembe ültem le.megkérdeztem,hogy leülhetek-e..alig birta kimondani h "persze" :D

Egész úton szinte csak nézett kifele az ablakon,látszott rajta h tökre zavarba van,egyszerse pillantott rám:D Most még nem is akartam megszólítani,csak legközelebb..csak kivancsi voltam a reakciojara :)

17F

A lany is ekorul


2017. dec. 27. 21:16
 1/5 mcrgt2 ***** válasza:
100%
Szerinten lehetséges :D sok szerencsét ;D.
2017. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán bejöhetsz neki ezek alapján :D

Hasonló már történt velem is,csak akkor én tekintgettem ki erősen az ablakon :)

2017. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi:)

Ez gyors volt☺

2017. dec. 27. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, ezek a buszos sztorik a kedvenceim :D

Szerintem bejössz neki, én is hasonlóan viselkedek, ha a kiszemeltem beül mellém :D

Majd meg, hogy alakult :)

2017. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okes:) Legkozelebb csak szunet utan fogom latni
2017. dec. 29. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!