Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondolhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolhat rólam ez a lány? Lehetséges, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Egy ideje már foglalkoztat ez a kérdés. Korábban (2-3 éve) hallottam innen-onnan pletykákat, hogy állítólag tetszem ennek a lánynak, de a viselkedéséből nekem ez nem jött le. Az utóbbi pár hétben viszont több dologra is figyelmes lettem.

Maga a lány egyébként a legjobb csaj az osztályban, nagyon jól néz ki, kifejezetten társaságkedvelő, és elég magabiztos is. Sokszor hülyéskedik, esetleg megpróbálja elhitetni az emberekkel, hogy nem ért valamihez, de valójában kifejezetten ravasz, a szó jó értelmében, megvan a magához való esze. Emiatt több, egyébként nem túl valószínű dolgot is feltételezek az alapján amit láttam, amiket le is írok a leírásban, de ha nagyon elszálltak az ötleteim, akkor írjátok meg ezt is.


Ott kezdődött a dolog, hogy egyik reggel együtt érkeztünk az iskolába, viszont valahogy mindketten elég balfékek voltunk, és nem beszélgettünk túl sok dologról, ennek ellenére feljött velem a második emeletre, miközben nem ott lett volna órája. Ezt egy barátnője meg is jegyezte, itt jött rá a dologra (vagy legalábbis úgy tett). Ezután a hét többi napján mindig ott várt az iskolában, a kapuval szemben, amit nem szokott csinálni, feltételezésem szerint ki akarta deríteni, hogy én mikor szoktam érkezni.


Olyan is volt, hogy egyszer csak hárman voltunk már az osztályteremben, ő, egy barátnője, és én, és mikor kiment a teremből, egy hangos "Szia Peti!"-vel köszönt, amit eddig szintén nem nagyon hallottam, se velem, se mással. Egy héttel később ugyanabban a szünetben ketten voltunk a teremben, és mikor megkérdeztem tőle, hogy hogyan kell megoldani a táblán fent lévő matekfeladatot, ahelyett, hogy valami rövid válasszal elintézte volna, részletesen elmagyarázott mindent, és fel is írta a táblára. Itt arra lettem figyelmes, hogy ahogy írt, láthatóan remegett a keze, vagyis eléggé izgulhatott, ami tőle nem megszokott, mivel elég magabiztos szokott lenni. Ezután mentünk lefelé egy lépcsőn, ahol négy ember is elfér egymás mellett, mégis olyan közel jött, hogy többször is összeért a vállunk.


Láttam már többször is ülni az iskolai büfében, teljesen egyedül, ami neki szintén nem szokása, még akkor sem, ha tanulni szeretne. Egyik reggel ahogy beléptem az iskolába, láttam elmenni előttem, valahonnan a földszintről a büfé irányába mehetett, viszont mikor lementem volna én is a büfébe, már jött is visszafelé onnan, gyorsabban, mint ahogy elintézhetett volna bármit is. Ezzel kapcsolatban azt feltételezem, hogy a földszinti ablakból nézte, hogy mikor jövök, majd megnézte, hogy a büfében vannak-e osztálytársak, de mivel voltak, ezért inkább elment onnan. Mindezt abból gondolom, hogy aznap reggel teljesen ésszerűtlen lett volna részéről, hogy ebben az irányban menjen bárhová is.


Végül többször is volt már, hogy néhány másodpercre egymás szemébe néztünk, vagy láttam, hogy épp elkapja rólam a tekintetét, mikor feléje nézek.


A legfőbb kételyt bennem az okozza, hogy ennek a lánynak jelenleg van barátja, saccra legalább egy éve, akivel külső szemszögből nagyon is jól megvannak, látni őket beszélgetni, csókolózni, együtt lenni. Amit még el tudok képzelni, hogy esetleg szívatni akarna engem (mert akár ezt is kinézem belőle), de ahhoz képest ezt azért irreálisan is nagy energiabefektetésnek érezném a részéről. Ti mit gondoltok?



2016. máj. 29. 19:38
 1/6 anonim válasza:
Hát igen érdekes én szerintem bejössz neki de errol például kérdezd meg a legjobb barátnőjét hogy ő mit mond errol mert neki biztos mindent elmond és ő tudhat róla valamit !!
2016. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te is kezdd el éreztetni vele azt, hogy bejön neked, aztán hajrá. Simán lehet, hogy dobná a pasiját, de nem akar egyedül maradni, ezért próbálja kideríteni, hogy kell-e neked, meg hogy van-e értelme veled összejönnie.


Aztán az is lehet, hogy az egész csak egy sor véletlen volt.

2016. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyi még eszembe jutott, hogy az egyik óra előtt bent voltunk páran, kb. 6-7-en a teremben, és én voltam az egyedüli fiú. Ő pedig nekiállt "tollászkodni" (tesióránk volt előtte), fésülte a haját, illetve a nadrágját kigombolta, gondolom hogy megigazítsa, mindezt úgy, hogy azért közben se nagyon takarta magát. Egyik jelenlévő osztálytársam szerint (aki különösebben nem barátnője az illetőnek) ez nekem szólt, mert felém fordult, de ez nekem nem tűnt fel olyan markánsan.
2016. máj. 29. 20:26
 4/6 szilvi94 válasza:

Lány létemre azt mondhatom hogy ezek biztos nem véletlenek.azt már nehezebb eldönteni hogy a tudtodra akarja adni h bejösz neki vagy csak szivat.ahhoz jól kéne ismernem h ezt megmondjam.

Viszont bizz a megérzéseidbe mert valami biztos van.


Esetleg adj neki még alkalmat h jelezhessen.mármint maradj vele kettesbe vagy ilyesmi.szerintem az a legvaloszinübb hogy nem meri elmondani.ami nem is meglepő ha pasija is van.


17/L

2016. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szilvi94 válasza:

Esetleg még az is segithet a döntésben hogyha megfigyeled a barátnői reakcioit mikor megjelensz

nem moslyognak vagy valami.vagy mikor azt hiszik hogy nem latod nem sugdoloznak?

2016. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A legutóbbi fejlemények alapján egyre kettősebbnek tűnik számomra a dolog. Ma például mikor az egyik terembe be lehetett már menni, ő kint maradt velem a folyosón beszélgetni, más nem volt ott rajtunk kívül. Ismét láttam többször is, hogy rám nézett, illetve volt, hogy ha elhangzott valami vicces dolog, akkor hirtelen egymásra néztünk, és nevettünk. Mikor a nap végén elköszöntünk, még integetett is nekem, amit ezelőtt szintén nem igazán láttam tőle.


Ugyanakkor amíg beszélgettünk, szóba került egy másik pár az iskolából, ahol a lány szülei megtiltották a lánynak, hogy a barátjával legyen, mire ő mondta, hogy "ha az én szüleim megtiltanák, hogy G.-vel legyek, nem venném komolyan/figyelembe", G helyett természetesen a barátja nevét mondta. Ebből én arra következtetek, hogy akár tudatosan, akár tudat alatt mondta ezt, ez mégiscsak arra utal, hogy jóban vannak egymással, vagy legalábbis komolyan él még a kapcsolatuk.


Ezek után mi a véleményetek a viselkedéséről, szerintetek mi állhat mögötte? Én mindenesetre próbálom jobban meg- és kiismerni, többet beszélgetni vele, annyival is előrébb leszek.

2016. jún. 8. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!