Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és tetszik egy 20 éves srác. Ezt egy éve el is mondtam neki (akkor már 4 és fél éve tetszett). Persze nem is lett belőle semmi, nem is vártam el tőle. Azért mondtam el, mert azt hittem hogy akkor sikerül elfelejtenem. Nem így lett. Még mindig szeretem és nem tudom elfelejteni. Szerintetek mit csináljak? :c

2017. dec. 27. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélgess más emberekkel keress valaki mást és el fogod felejteni de ha nem is akkor annyira nem fog érdekelni már a srác. Én a helyedben ezt tenném.
2017. dec. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!