Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, aki azt hiszem tetszik. Még egy árva szót sem beszéltünk sajnos. Először azt hittem, egy sima fellángolás lesz, de aztán hetekig azt éreztem, hogy lehet köztünk valami, mert olyan volt, mintha tényleg egymásra néztünk volna egy pillanatra, aztán mintha elkaptuk volna a tekintetünket. De mostmár annyira elérhetetlennek, lehetetlennek érzem. Már egyre jobban hiszem, hogy mindent csak beképzeltem, és teljesen valószínűtlen, hogy felfigyelt volna rám, mert nem vagyok sem elég szép sem csinos, plusz minimum két évvel idősebb nálam. Azt hiszem el kell felejtenem, mert ismerem magam, és ha nagyon beleélem magam, hatalmasat tudok koppanni ha kiderül, hogy van barátnője vagy ilyesmi. De akárhányszor erre gondolok, el sem tudom képzelni, hogy ne arra a gondolatra keljek minden reggel, hogy talán láthatom. Mit kellene tennem?


Aki a fő kérdés láttán valami komolyabbra számított egy lány picsogásánál, attól elnézést kérek, de ez nekem tényleg fontos. 😢😢



2017. nov. 16. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden elfelejtes idovel jar es nem kell doglalkozni vele akkor felejtes el.

Magadnak artasz ha nezegeted stb.

De nem banom hadd fajjon csak ha nem tudsz leallni ezzel xd

2017. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem beszéltél vele?

Meg amúgy is, tudof, hogy vannak félénk fiúk is, és nem meri mutatni az érzéseit...

Sajna ez van :/

2017. nov. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, azt hiszem én is túl félénk vagyok ahhoz, hogy beszéljek vele, meg amúgysem gondolmám tudja ki vagyok


Köszönöm a válaszokat 😊

2017. nov. 17. 06:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél kis hitű, szemezz vele, aztán majd utána csak alakul valahogy.
2017. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást😊 azon is elgondolkodtam már, hogy bejelölöm facebookon 😕
2017. nov. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!