Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jó csaj smink...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó csaj smink nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy sportos alakom van, hosszu dús hajam, régebben sportosan öltözködtem, de már inkáb csajosan, de nem a mindenem kirakom módra.

Rengeteget sportolok, tanulok.

Nem sminkelem magam, full naturál vagyok.

Viszonylag humoros, nagy életkedvvel felszert 15éves lány.

Egy kicsit nehéz hozzám közel kerülni, de akit magamhoz engedek, nagyon szeretem és bármit megtennék érte, de senki sem akar. Sem barátilag sem kapcsolatban.


Mit csináljak?



2017. dec. 29. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Pontosan így, ahogy leírtad. Mi a kérdés?
2017. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy miért nem jön a közelembe senki.
2017. dec. 29. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha igazi kapcsolatokra vágysz, ne a sminkeddel foglalkozz, mert az a legutolsó dolog, amit egy olyan ember vagy fiú megnéz, aki nem csak a testi kapcsolatra vágyik.


Nem is biztos, hogy személy szerint veled van a probléma.

Lehet csak a környezetedben nincs olyan, aki merne kezdeményezni nálad. pl. ha otthon ülsz, ki tudna egyáltalán a létezésedről?


Ennyi információ alapján nehéz bármit tanácsolni,

de én így látatlanban is megállapíthatom,

nem a külsővel szokott a probléma lenni átlalában.

A belsőd, személyiséged, ami igazán fontos.

Nézd meg, hány nem éppen topmodell fiúnak és lánynak vannak barátai vagy párkapcsolata.


Idővel rájössz majd Te is, mi a szépség valójában,

és akkor megértesz mindent.


És végül elárulnék egy titkot:

a fiúk sokkal jobban szeretik, ha valaki "naturál", nem sminkeli magát, max csak visszafogottan.



F20

2017. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
mert fius vagy. az ilyen csajoktol felnek.
2017. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Rendes lánynak tűnsz, nekem semmi bajom nem lenne veled.
2017. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes a felhozatal :D

Am úgylátszik a fiúk nállad balf*****...

16/f

2017. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet neked kene nyitottabnak lenni es masok tarsasagat keresni.
2017. dec. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak becsülni tudom az ilyen lányokat, mert én kifejezetten utálom a sminket, részemről egy nagy hülyeségnek tartom, sokkal többre értékelem a természetes szépséget, akik eddig voltak hosszú kapcsolataim, azok is mind 99%-ban kerülték a sminket stb.
2018. jan. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!