Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Más csaj is van, aki nem...

Más csaj is van, aki nem érti, hogy miért jó minden nap sminkelni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen néha már önbizalom hiányosnak tartom azokat, akik minden nap sminkelnek. Sztem rohadtul felesleges! És csak egy álarc..D E azokat meg lenézik a sminkesek, akik nem Sminkelnek, ez is gáz.


Legalábbis sztem.


20/L



2017. aug. 16. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Soha az életben nem néztem le azt, aki nem sminkel. Inkább az igaz, hogy aki nem sminkel, az jobbnak, többnek hiszi magát.


(Mint a tetkósoknál, akinek van, az leszarja, hogy neked van-e, akinek nincs, az vagy leszarja, vagy minden szarnak elmond.)

2017. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyszeru: minden arcon van szebb es kevesbe elonyosebb resz. A szebbet hangsulyozod, az elonytelenebbet kicsit szebbe teszed vagy elrejted. Akarcsak oltozkodesnel, amikor igyekszel az alakodbol a szepet mutatni es az elonytelenebbet takarni (pl. nagy fenekre nem nagyviragos mintas gatyat veszel) vagy ha oszulo hajat festetsz, elvekonyodo hajat frisse vagatsz. Ez nem onbizalomhiany, ez jozan esz es szeperzek kombinacioja. Egy igenyes no szereti a legjobb formajat mutatni. Gondolom az oltozkodesben Te is, sot, a hajad sem zsiros szettort kazal. Na, azokra odafigyelsz. Csak van aki ezeken felul pluszban az arcara is.
2017. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Szinte sose sminkelek, de eszembe nem jut lenézni azt, aki másképp gondolkodik ezen a téren.

Szóval szerintem meg senki ne nézzen le senkit se, és mindenki törődjön a maga dolgával.

2017. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Pedig igaza van a kérdezőnek!!!! Szoktak ide feltenni olyan kérdéseket hogy "ti milyen sminkcuccokat használtok" meg hasonló kérdések. Én leírom hogy csak szempillaspirált és mindig 0%-on vagyok aki meg felsorol 10 dolgot nyilván 100%-on.

És tényleg egy álarcot tesznek fel magukra mindennap senki ne mondja nekem hogy nem önbizalom hiányosak(mondjuk ez csak egy dolog lenne mert 10 emberből 9 valamilyen módon az) ez egy állarc nem meri felvállalni magát ezzel próbál valamit kompenzálni megfelelni az embereknek. Igenám! És ha megismerkedik egy sráccal milesz??

2017. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

De akkor az is önbizalomhiányos, aki fésülködik. Miért nem vállalja a kócos énjét? Az eredeti hajszínét? Miért van sarka a cipőjének? Miért vannak ékszerei? Miért használ testápolót, nem jó a saját bőre? Miért borotválja a lábát, önbizalomhiányos, hogy nem mutatja meg a valódi, természetes, szőrös énjét?


Szerintem ott azért megy a lepontozás, mert az nem számít sminknek. Ez olyan, mint mikor valaki beírja, hogy nem használ sminket. De ha a kérdés az, hogy milyen sminket használsz, abban benne van a feltételezés, hogy használsz valamit.


Ez olyan, mintha most bemennék az állatok kategóriába, és minden cicás kérdéshez beírnám, hogy nincs cicám.

2017. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Néha, hangsúlyozom néha (karácsony, eskuvo , nagyobb ünnep) sminkelek. Igen egy szép smink , kiemeli az ember lányán a "szépet". Na de az, hogy minden nap sminkel vki, az igenis vmi belső /pszichés dologra utal! Nem tudják elfogadni egyes nők/lányok a saját arcukat.

Főleg a tizenéveseken, de 20-30körülieken is látszik ez, csúnyának érzik magukat smink nélkül, smink nélkül nem érzik jól magukat ... Ez nagyon gáz és szánalmas sztem. :/


Nem, nem tartom magam jobbnak v rosszabbnak magam attól, h nem sminkelek nap mint nap. De már lassan különcnek erzem magam, mert szinte minden csaj sminkeli magát ejjel nappal, és a többi le van nézve , mert igénytelenség NEM sminkelni! -.-"

A smink nem egyenlő a higieniaval, apoltsaggal!

Azaz a smink nem létfontosságú .

2017. aug. 16. 21:29
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Én nem sminkelek, de igazából nem nagyon érdekel, hogy más meg igen. Az ő dolguk, csak ne akarják rámerőltetni.
2017. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

dehogy vagy te különc. van sok belőletek, ne aggódj.

azt meg ne magyarázd be, hogy a nők 90%-a nem meri vállalni magát, lol. :D

én is sminkelek kb minden nap, de smink nélkül is simán elmegyek bárhova. a smink se azt jelenti, hogy egy új arcot kapsz, lol.

ne aggódj, smink nélkül is gyönyörűnek látom magam. a smink pedig még egy plusz. csókoltatlak.

2017. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Te vagy gáz és szánalmas. Nem azért, mert nem sminkelsz, az tök mindegy.


Azért, mert ilyen gusztustalanul ítélkező vagy, miközben ezt másokon számonkéred.


Még párszor leírjam, hogy szánalom, hogy ennyit foglalkozol másokkal, és nincs veled valami pszichésen rendben, ha ennyire zavar, hogy mások sminkelnek?

2017. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

BUTA VAGY!

Van 1 barátnőm aki csak alapozót használ, mert kicsit pattis...meg van egyébként békélve az arcával, de szerintem se neki, se másoknak nem jó látvány a pattanás. Ismerek egy lányt, akinek gyönyörű telt ajkai vannak, smink nélkül is szép, de mindig kihangsólyozza rúzzsal. Mert miért ne tegye?

Nekem szép a bőröm, érdekes, szép zöld szemeim vannak, teljes a szemöldököm is mégis minden nap tezsek fel alapozót, pirosítót, szempillaspirált és tusvonalat is...néha szájfény is felkerül. Akinek nem tetszik az így járt. Neked meg legyen csapzott formád ha neked úgy tetszik.

2020. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!