Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy végzős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy végzős srác, de félek, hogy dagi vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
Kilencedikes lány vagyok, 15 éves. A fiú aki tetszik 18. Ő egy sportos, helyes srác, nagyon odavannak érte a csajok. Sokszor látok ilyen anorexiás ribiket körülötte. Én egy kicsit duci vagyok: 166 cm és 85 kg. Az arcom szép és van kisugárzásom. Lehet nála esélyem? Hogyan közeledjek felé?
2017. dec. 20. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"anorexiás ribiket" :D :D Már bocsi, de nem féltékenységből mondod, mert te kicsit duci vagy? Amúgy bátran menj oda hozzá, nem történhet semmi, max nemet mond, de akkor sincs semmi, legalább megpbáltad ;) :) Sok Sikert :) :D
2017. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szerintem nincs mitől aggódód max jobban fogsz egy picit csattogni :D
2017. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, ha rád mondanák, hogy dagadt disznó vagy, vagy akárcsak azt, hogy kövér, már vérig lennél sértődve:D
2017. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Ez jó. 166 85 duci. Aki nála vékonyabb az anorexiás ribi.
2017. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Te meg mit képzelsz magadról?Azért mert máson nincs annyi háj mint rajtad,esetleg még tesz is érte, hogy jó alajka legyen miért lenne anorexiás?Az egy betegség te igen okos.Szerintem egyébként nincs esélyed a srácnál, ha végzős akkor szerintem amúgysem nagyon foglalkozik kilencedikesekkel, ha mégis akkor meg nagyon meg kéne fogndod valamivel de muvek körülötte ahogy írod sokan vannak lányok nem hiszem, hogy menne.
2017. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
166 cm-hez a 85 kiló nem duci hanem dagadt. Erősen igénytelenségre utal már ne is haragudj. És úgy látom tenni se akarsz ellene.
2017. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De ők tényleg anorexiások! Van egy barátnőm, akinek a nővére az osztálytársuk, ő mondta. Tipikus 180 cm, 40 kilók. Én nem érzem magam kövérnek, arányosan oszlik el, talán csak a hasamon van egy pici felesleg.
2017. dec. 20. 20:33
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Te magadtól vagy ilyen butus, vagy tanítják?:D

Attól hogy még sovány valaki, nem anorexiás. Az anorexia egy nagyon nagyon borzalmas betegség, szóval jó lenne nem dobálozni vele.

Egyébként én sem látok benne sok reményt, hogy bármi is lenne köztetek. Ő végzős, te kilencedikes, meg ha oda sem mersz menni hozzá akkor eléggé nehéz ügy.:D

2017. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Lehet a barátnőd nővére is "duci" lol. Am meg ha anorexiások is, amit mellesleg erősen kétlek, mi közöd van hozzá? Törődj inkább azzal, hogy lefogyj.
2017. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Már megbocsáss, de ha meg tényleg anorexiások, akkor végképp undorító dolog emiatt elítélni őket. Az anorexia egy betegség, gondolom egy rákos, vagy bénult embert sem kritizálsz a betegsége miatt.

Nem hiszem, hogy van esélyed, ha fiú jóban van azokkal a lányokkal, akkor nem fog neki tetszeni, hogy az alakjuk miatt kritizálod őket, ha meg valóban betegek -amiben kissé kételkedem, a vékonyság ugyanis nem egyenlő az anorexiával -, akkor végképp nem. Ilyen személyiséggel jobb, ha békén hagyod szegény srácot.

2017. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!