Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámnak nem tetszik a...

Anyukámnak nem tetszik a kapcsolatom a barátommal. Szerinte túl sok időt tölt nálunk és ez zavarja. Jogosan?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást a barátommal és sokszor átjön és itt alszik, van, hogy úgy jön ki, hogy több napot marad nálunk (3-4). Anya már azt mondta, hogy költözzünk albérletbe, csak sajnos nem tudunk mivel nincs rá pénzünk. Nem értem miért zavarhatja anyát, mivel van külön szobám és őt nem szoktuk zavarni. Még egy olyan sejtésem van, hogy az zavarhatja, hogy a mi kajánkat eszi... de nem kéne, hogy zavarja, mivel haza szoktam adni pénzt és van, hogy én vásárolok be.

22 évesek vagyunk.


2014. máj. 3. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy miért zavarhatja? Ha heti 3-4 napot ott tölt, az azért a rezsiben sem semmi (víz, áramhasználat, és igen, étel). Plusz anyukádnak is szüksége van magánéletre, nyugalomra.


Az egy dolog, hogy külön szobád van, de ettől még ha több mint fél hetet szinte ott lakik valaki, akkor az igenis zavaró lehet egy család életében.

2014. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak az zavarja, hogy egy idegen férfi mászkál a lakásában.
2014. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Mert akkor is egy idegen.Én sem örülnék,sőt meg sem engedném.Miért kéne nekem nyakig felöltözve esténként lödörögnöm a saját lakásomban mikor lehetnék háló ingben is.22éves vagy.Nagyon szeretitek egymást,ja általában mindig igy kezdődik.Aztán el is múlik.lesz majd másik pasid is, és azt majd anyád kerülgesse mindig?
2014. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Eteti-itatja,főz rá, mos, takarít, áram, víz,gáz.Talán hozzá kéne járulnia a költségekhez,ha már több,mint fél hónapot ott nyaral.Meg segíteni sem ártana.Mert csak szerelemből nem lehet megélni.
2014. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt,lehet hogy hallják hogy keféltek....

De szerintem itt inkább anyagi dolgokról van szó.Nos hogy valaki nálatok sok időt tölt,ott alszik napokat,eszik a kajátokból és nem fizet érte semmit ez elég nagy lehúzásnak tűnik.Lehet hogy neked nem tűnik fel de ilyenkor minden többe kerül,kaja,rezsi,mert ő is használja a wc-t ,fürdőt....

Meg amúgy is milyen gyerek vagy Te hogy nem akarsz elköltözni otthonról? :) :) Szóval szerintem ezen gondolkozz el,és hogy békésebb legyen a hangulat,adj haza több pénzt és akkor majd meglátod hogy milyen az amikor másra kell költened a pénzed amiért megdolgoztál...

Szerintem jogos!

2014. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Főzni, mosni, takarítani én szoktam.
2014. máj. 3. 20:27
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem akarok elköltözni, de a jelenlegi fizetésemből nem tudnék. És elég sokat hazaadok, egy csomószor én vásárolok be, ha a barátom átjön, akkor mindig én veszem neki a kaját, anyától nem is kérek. Szóval max engem húz le a barátom, nem anyukámat.
2014. máj. 3. 20:29
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem téged is zavarna egy idegen fickó a lakásban. Tudja, hogy nagy a szerelem, meg lehet még párodat is kedveli, de attól még kerülgetni kell és az ember még nyugodtan szarni se mehet el.

Ha ennyire össze vagytok nőve, vagy találjatok módot az együttélésre (és ne nálatok), vagy legalább a találkák felét a párodnál tartsátok.

2014. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Keressen munkát a pasid és adjon bele ő is.

Vagy ha kerestek akkor menjetek albérletbe, nekem a párom bérmunkás volt ami azt jelenti, hogy akkor ment dolgozni amikor volt munka, volt hogy itthon ült fél hónapot mégis meg tudtunk élni havi 60 ezres lakbérrel még rezsi nélkül. Persze nem jártunk moziba , meg nem újítottunk minden hónapban ruha meg cipőtárat mégis életbe maradtunk. Amikor meg nálunk laktunk otthon és nem volt munkája ,mert akkor költözött a városba akkor megcsinált mindent a kertben , elment a boltba ott segített ahol tudott.

Nem feltétlen múlik el a szerelem ahogy előttem írták, mi 17 évesen jöttünk össze, 1 hét múlva lesz az esküvőnk 24 évesek vagyunk, de ahogy betöltöttük a felnőttkort sose éltünk ingyen sehol.

2014. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A barátomnál is szoktunk lenni, csak én nem tudok több napot ott tölteni, én csak 1-2 napra megyek. De amúgy általában ő is ennyit van nálunk, csak most az utóbbi 2 hétben volt nálunk hosszabb időre és ez most feltűnt anyának.


Képzeld, van amikor én veszem.

2014. máj. 3. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!