Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 22évesen nem merek piercinget...

WizKhalifa001 kérdése:

22évesen nem merek piercinget csináltatni, ugyanis tudom, hogy anyukámnak nem tetszik, félnék, hogy nagyon kiborulna. Szerintetek ez normális? Szerintem nem :D

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Felnőt vagy, ne mond meg, bármikor kiveheted ês benő, ne kérdezd hanem közöld hogy lesz, nem tudom old meg. Mint írtam nagykorú vagy, csinálsz amit akarsz.
2015. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. :) Teljesen felnőtt vagy, Te magad rendelkezel a saját tested felett. Csak nyugodtan. Mondd meg Neki, ha kiborul, hogy Neked ez tetszett, és most így döntöttél. Főleg, ha saját pénzből megy. Ha nem, mert mondjuk tanulsz és amellett most nem alkalmas dolgozni, és úgy spóroltad össze, akkor is.
2015. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hová szeretnél csináltatni? ha olyan helyre amit nem is látna akkor semmi ok az aggodalomra
2015. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!