Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy fiú barátotoktól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy fiú barátotoktól a bókolás már sok vagy inkább elmegy?

Figyelt kérdés
Nem olyan hű de nagyon bókok hanem ilyen kis kedveskedők amik jobbá teszik a napotokat.
2018. jan. 3. 00:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze nem 0-24-ben önti ki magából a bókokat hanem csak párat.
2018. jan. 3. 00:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha barátok vagytok akkor a lány furán fog nézni, mivel azt fogja hinni hogy többet érzel iránta.Ha felakarod vidítani vagy az arcára mosolyt csalni az arcára akkor egy kis kedvesség is sokat ér.Ha csak barátok vagytok akkor ezt az opciót ajánlanám.
2018. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál!
2018. jan. 3. 01:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem nem sok. De ez függ attól, hogy meddig tudtok elmenni, mert nálunk pl ez nem sok, sőt, ettől sokkal komolyabb dolgok is beleférnek.
2018. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szeretem ha valaki bókol nekem. Nem kell gyakran, csak néha, de az szívből szóljon. Engem nem zavar ha valaki még ráadásul nyálas is, én bírom. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, szóval az én válaszomra nem alapozz.
2020. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!