Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a félénkebb, csendesebb lányok is?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok. Ha csak kettesben vagyok valakivel könnyebben megy, hamarabb megnyílok. De ha már többen vannak teljen elveszek, nem tudom mit mondjak, nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésbe, esetleg ha kérdeznek valamit. 16l

2018. jan. 4. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút igen, sőt, emberileg értékesebbnek, mélyebb érzésűnek tartom az ilyeneket a locsi-fecsi, magát produkáló, "sokat beszélek, de keveset mondok" típusú lányoknál. Emiatt nem kell aggódnod, a férfiaknál ez előny, az ilyen nők mellett jobban meg tudják élni a támaszt nyújtó férfi státuszát, szerepét.
2018. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, a nagyon mulya lányok nekem annyira nem jönnek be, akik folyton csak csendben ülnek és próbálnak beolvadni a falba, esetleg néha elsuttognak pár mondatot. Nem kell nagypofájúnak lenni aki folyton a társaság középpontjában van, de azért jobban bejönnek a magabiztosabb lányok akikkel könnyen el lehet beszélgetni akár társaságban is. 19F
2018. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elvagyok bármilyen társaságban de én is kettesben tudok jókat beszélgetni
2018. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok érzelgős típus, de szeretem ha egy lánynak mély gondolatai vannak a világról és szinte bármiről lehet velük beszélni, pl. a migrációról, geológiáról és biológiáról, filmekről stb.

ez az 1.-esnek ment, gondoltam csak leírom :D

kérdezőnek:sosem jó ha kimaradsz a beszélgetésekből, nem kell félni, ha félsz az azt sugallja, hogy nem vagy magabiztos, nem mered elmondani a véleményed a világról, ui.: én félénk vagyok de csak csajozásban, szóval nem merek odamenni beszélgetni egy lányhoz, sőt még annyit se, hogy ráírjak, de minden másban magabiztos vagyok pl. vadidegen emberekhez simán odamegyek egy buliban(egyetemisták voltak én meg másodéves gimis :D, de tök jól elvoltunk)

szóval egyszerűen:ne félj becsatlakozni a beszélgetésbe, annak sosem lesz jó vége ha kimaradsz egy közösségből

16/F

2018. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Általában énis csak akkor tudok egy jót beszélgetni és megnyílni, amikor csak kettesbe vagyok valakivel.

A félénk/csendes lányok, aranyosak, egyáltalán nem hátrány. Jobb mintha nagyon is szókimondó lennél.

18/F

2018. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem baj ha nem vagy szószátyár, de ne legyél antiszoc. Ha egy nőnek nincsenek barátai akikkel rendszeresen eljár, az nálam intő jel. Ezek a nők tapadnak később mágnesként a párjukra, mert egyedül nem tudnak létezni és nincsenek barátaik, akikkel beszélhetnének. Az elején cuki lehet egy visszahúzódó nő, de nagyon hamar unalmassá válik. Az se jó, ha a nő a férfi nélkül képtelen kiállni magáért vagy másokért, azaz soha nem lehet rá számítani. Ha ott vagyunk a haverjaimmal és a párom csak ül és néz maga elé, miközben hasztalanul próbáljuk bevonni a beszélgetésbe, akkor nem leszünk sokáig együtt. Az ember egy idő után már azt a társat keresi, akivel a közös jövőjét megalapozhatja (nem 16 évesen), de erre egy totál introvertált nő korlátozottan alkalmas, hacsak valaki nem azt szereti a nőben, hogy mindenben irányíthatja. Irányításmániásnak tökéletes egy barátok nélkül élő, introvertált, félénk nő, akit teljesen a bűvkörébe vonhat.
2018. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Főként ezek jönnek be. :)
2018. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is pont hogy ilyen kaliberű nőt keresek, akit az istenért nem találok égen földön, csak az a bökkenő, hogy kicsit idősebbet, aki korban inkább hozzám való lenne.


26/F

2018. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahj, kérdező. Nekem nagyon, kár, hogy itt helyileg nincsenek :(, pedig, örülnék ha lenne 1 is akár, tudod kérdező. Én túl sok csalódáson mentem keresztül, és mivel énis csendes vagyok, reménykedek, hogy találok, magamhoz hasonlót.
2018. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze. Ha a végleteket nézzük inkább legyen csendes mint nagyszájú. De úgy az átlagostól a félénkig nincs vele baj.
2018. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!