Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy félénkebb, csendesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénkebb, csendesebb fiúnál van esélyem, ha szeleburdibb fajta lány vagyok?

Figyelt kérdés

Ezt a srácot többször is láttam már ismerős társaságban, és már régóta tetszik. Pénteken beszélgettem vele, és tegnap is összefutottunk, nagyon jól lehet vele beszélgetni, intelligens, megfontolt.

Gondoltam, megkérdezném, hogy esetleg jövő héten lenne-e kedve velem találkozni egy koncert előtt, és ki tudja.

Úgy tűnt, szimpatikus vagyok neki, vett nekem egy pohár bort, nevettünk, vannak közös kedvenc festőink, hasonlók.

Vajon lenne esélyem nála?

18L



2015. máj. 10. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne, hanem van. :) Szerintem tuti befutó vagy :)
2015. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem igazából ez a legjobb párosítás, mi is ilyenek vagyunk a barátommal, haha:) én szurkolok Nektek!
2015. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt biztos
2015. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, te viszont pár hét után meg fogod őt unni, és lecseréled egy jóképű, nagypofájú, bunkó gyerekre.
2015. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
84%
Ott a pont #4 -nek igaza van
2015. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!