Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a félénkebb, csendesebb, visszahúzódó, értelmes fiúk, akik csak néhány igazi barátjuk előtt tudnak igazán lazák és beszédesek lenni meg humorosak?

Figyelt kérdés

Csak, mert valamiért nem vesznek észre a lányok én meg nem is merek kezdeményezni egyébként sem sajnos.


Viszont az ilyen nagyszájú, középponti cigizős, bulizós arcoknak mindig van barátnője.


A magamfajta fiúkat meg észre sem veszik a lányok én úgy tapasztalom, pedig nagyon szeretnék már egy kedves, normális lányt barátnőmnek.


Valaki mondja már meg, hogy miért nem kellünk mi nektek?!


2011. szept. 20. 18:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

fiu vagyok de most megmondom hogy nem jönnek be nekik.

De a kérdésben a válasz is.

2011. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
nem
2011. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Azért nem kellesz nekik, mert nem viselkedsz férfiasan.
2011. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Hú, tisztára magamra ismertem a jellemzésedben. Én is teljesen ilyen vagyok. És sajnos igazad van, a lányok nem vesznek észre minket. Engem pl már több mint 2 éve nem, de nem vagyok olyan, hogy felszedjek valakit, mert úgy érzem, az nem én lennék. Majd megtalál az igaz szerelem vagy nem. Már rengeteget filóztam ezen, de nem jutottam előbbre. Ha akarsz erről beszélgetni, nyugodtan írj privátot. Jó ha valaki hasonlóval beszélgethet az ember, nem érzi úgy, mintha csak ő lenne ilyen magányos. De azért remélem, mindkettőnknek sikerül találnia egy normális lányt, akinek majd kelleni fogunk.
2011. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

De igen!

Az én férjem pont ilyen ahogy leírtad!

Igaz,hogy én fogtam ki őt,nem mert közeledni hozzám,de én a "főnyereményt"kaptam meg vele:)))

Az ex pont olyan ivós,mindenkivel barátkozós tipus volt...

Én a rendeset kerestem,megtaláltam!

2011. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

hát nem, bocsi.

Viszont ezen tudsz változtatni. Csak önbizalom-hiányod van! Elejénte erőltetned kell magadra a lazaságot, a humort, de aztán bele fogsz jönni. Legyél közvetlen, a lényeg, hogy a lányok lássák, hogy nem vagy egy (bocsánat) lúzer alak. Mivel persze nem vagy az, de én lány vagyok, a lányok szemével látok, bár nem éppen én mondanám lúzernek a magadfajtákat. Tényleg, ő az önbizalom, adj magadra és kész! Amúgy meg sportolj, a lányoknak nagyon bejön a sportos, kigyúrt alak! :))

2011. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
18:39: Ha nem keresed nem fogod megtalálni az "igaz szerelmet"
2011. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Ha egy idő után mellettem is feloldódik,akkor igen.

Ha nem, akkor nem, mert nem élhetünk mindig feszengve. Ja és fontos, hogy ő kezdeményezzen. Ezek után nem zavar, ha csendes.

2011. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:51


Ha a lány megértő és rendes biztosan sikerülne a feloldódás mellette. Mert amúgy én is tök laza vagyok barátaim előtt, igaz nem sok van, de őket megbecsülöm rendesen.


A kezdeményezés meg azért parás, mert nincs elég önbizalmam, ahogy már az egyik lány válaszoló is megírta és az önbecsülésem is eléggé padlón van, főleg mivel sokáig gúnyoltak középsuliban sajnos.


Azt nem tudom, hogy a külsőm vagy, hogy mert csendes, visszahúzódó, jó fiú voltam.


Mostanság sokan mondják, hogy nem vagyok ronda, voltak, akik azt mondták helyes vagyok, hogy nincs baja külsőmmel, tehát akkor gondolom a gondolkodásomon kéne változtatni, meg ilyen laza, humoros gyerekké, ami elég nehéz mások előtt, pedig valójában én is ilyen vagyok csak mások előtt nem merek akármit mondani vagy tenni.


MÉg a külsőmmel mindig nem vagyok kibékülve, egyrészt, mert gúnyoltak, bár még mindig nem tiszta, hogy miért is, másrészt meg én sem látom magam szép fiúnak.


Sajnos alacsony vagyok és vékony. :/ Hiába eszem nem tudok hízni, egy ideje edzeni kezdtem amúgy.


Szóval próbálok javulni, hogy nektek lányok bejöjjek végre.

2011. szept. 20. 19:00
 10/31 anonim ***** válasza:
saját nevemben beszélhetek. igen, pont mostanában vetettem a szemem pár ilyen srácra. vagyis hogy pont ők szimpik általánosan is, értelmesebbnek tűnnek, biztos jobb pasik mint a nagydumás parasztok.. de mivel ők is elvannak a világukban, nem igazán beszélnek az emberekkel, zárkózottak - akár csak én, ez így nehéz menet.. :) tudod az a különbség, hogy a társasági emberek könnyen szereznek csajt, a többiek meg erőltessék meg magukat.. nem azzal van a baj feltétlen hogy te nem vagy jó! sose hidd el azt!
2011. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!