Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándék a barátom 18. születés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék a barátom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Hát már 1 és fél éve vagyunk együtt,így már sok ajándékot adtam neki és nem tudom mit adhatnék most,nincs különösebb hobbija, és már adtam neki parfümöt meg hasonlókat ,mit adhatnék,persze emellé még adok tortát és valami személyesen,de nem tudom mi legyen emellé.

2018. jan. 5. 07:34
 1/4 Se Hun válasza:
40%
Egy műfaszt;)
2018. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kreatív vagy, rajz vagy vers. Ha van valami alkohol amit különösen szeret, akkor abból egy drágább fajta. Ha szeret elegánsan öltözködni akkor nyakkendő, ha az illik a stílusához akkor vicces zokni. Könyv. Ha valamit említett hogy hiányzik a szobájából mondjuk, akkor azt. Valami szép díszdobozos tollat, ha nics neki.

Ennyi ötletem van hirtelen.

2018. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En egy cockringet kaptam a baratnomtol. Nagyon jo cucc, es nem tul draga ;)

F/21

2018. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Maradj talpon társasjáték, borotva, okosóra
2018. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!