Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg hogy bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg hogy bejövök egy lánybarátomnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, akinek pár ember szerint bejövök, de ebbe senki nem biztos. Szoktunk szemezni van hogy 3-4 mp ig , néha egyszerre egymásra nézünk . Ma azon kaptam hogy a nyakánál birizgálja a haját, és közel dől hozzám . Nekem nem tetszik. Tudtok olyan tippeket hogyan tudom észrevenni , hogy tényleg tetszek neki? Megkérdezni nem szeretnék , mert utána magyarázkodhatok.

2018. jan. 5. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha többek szerint tetszel neki, abban mar lehet valami
2018. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nehéz ezt így látatlanba kitalálni. A szeméből és az érintéséből -már ha olyan érintkezősek vagytok- meg kell tudd mondani.


Nekem sohasem volt mély fiú lány barátságom, de ha mondjuk arról beszél veled, hogy melyik srác tetszik neki akkor valószínű, hogy csak barát vagy.

2018. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt egy srác aki bejött neki . Ez kb. két hónapja volt, azóta annyit tudtam meg hogy már nem tetszik neki. Nekem nemrég volt egy stílus váltásom, azt mondta hogy neki "bejön" ez a stílus váltás, de ezt is burkoltan mondta el egy csomó utalás után.
2018. jan. 6. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!