Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most bejövök a fiúnak? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urialma kérdése:

Most bejövök a fiúnak? Mit kezdjek a féltékeny lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy fiú (jól kezdődik :).. ), akivel egy csoportba járok. Ami annyit jelent, hogy minden pénteken találkozunk. Mikor a csoporttal valahova megyünk általában mindig velem van, azaz mindig keresi az én társaságom. De van a csoportban egy lány, akinek bejön ez a fiú, amúgy a lánnyal egy osztályba járok (de nem vagyunk valami jóban). Egyszer elmentünk a csoporttal egy kirándulásra, ahol egy teljes napot együtt töltöttünk. Én a fiúval voltam, de az a lány is vele akart lenni (amúgy a fiúnak nem jön be az a lány), így hárman voltunk. A csoport vezetője mondta, hogy kapunk 3 óra szabadod, ami alatt saját magunkra elmehettünk a városban bárhová. A 3 óra alatt egész végig hárman voltunk. Tudni kell arról a lányról, hogy ő nagyon féltékeny, ezért akárhányszor beszéltem a fiúval mindig elkezdett engem cikizni. Egyszer az a lány elment, hogy vegyen valamit magának, ezért kb. 5 perce kettesbe maradtam a fiúval. Ahogy az a lány eltűnt a tömegben, a fiú rögtön engem megölelt. 5 percen keresztül ölelt, amíg vissza nem ért a lány. Mikor indultunk haza a buszon én egyedül ültem, így a fiú mellém ült. Egész végig beszélgettünk. Volt olyan is, hogy a fiúval 5 percen keresztül néztük némán egymást. Mikor hazaérkeztünk, a lány már a telefonjában a nevem átváltoztatta egy nagyon csúnya szóra. Meg másnap már a suliban is úgy szólított mindenki előtt...Nem tudom, hogy mit lépjek, de azt se, hogy most bejövök a fiúnak? Segítsetek... kérlek..

2017. dec. 11. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy bejösz a fiúnak, találkozzatok kettesben, ha ő nem hív el hívd el őt te. A lányt meg szard le magasról ne foglalkozz vele ne vitatkozz vele, nézd levegőnek, az fog fájni a legjobban neki. 21/f
2017. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fiúnak bejössz, a lányt meg kerüljétek el messziről. :D
2017. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen, tetszel a fiúnak. És ne félj. Hívd el valamerre a 3. Lány ne tudjon róla.

Hidd el idővel lépni fog a srác.

Ha én a leírtak alapján viselkednék egy lánnyal akkor egyértelmű lenne az, hogy tetszene.

Szóval hajrá :)

2017. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!