Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráírnátok az exre, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírnátok az exre, ha a párotok beszélgetne vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal 5 éve vagyunk együtt. Előttem volt egy 3 éves kapcsolata,tudtommal a lány dobta. Azóta a lánynak szűletet egy gyermeke egy férfitól,de nem rég szakítottak.

Nos.. ma láttam a párom facebookján(felmehetünk egymáséra)hogy ott a lányal egy beszélgetés és annyi volt,hogy a lány azt írta hogy :szia!

Ez szerintem búcsú szia..

A párom kitörölte a beszélgetést csak gondolom már későn írt vissza a lány így azt nem látta.

Ti ráírnátok a lányra,hogy mirről beszélgetek?


2017. dec. 6. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem. És nem mennék fel a párom Facebookjára sem nézelődni. Azért a párom, mert megbízom benne, és emiatt aztán hagyok neki magánéletet a saját életünkön kívül is. Úgy értem, nem akarom ellenőrizgetni, és minden lépéséről tudni. Ha okom lenne tartani a titkaitól, akkor persze rég rossz az egész.
2017. dec. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is ezt a belenézünk a másik fiókjába dolgot én nem támogatom. Attól, hogy párkapcsolatban élek, még kell nekem is a saját szféra. Ha a párom azt mondaná, hogy kérem a jelszót, hisz eztán minden közös, akkor azt mondanám, minden jót, keress mást.

Nem kell írni az exnek, ez iszonyatosan gyerekes. Te a pároddal alkotsz egy párt, nem az anyja vagy, nem is a felügyelőtisztje. Nem kell a háta mögött elkezdeni nyomozni, ilyet a sötét kiscsajok csinálnak.

Mondd el neki, hogy te ezt láttad és szeretnéd tudni az okát, ennyi, ez a felnőtt megoldása a dolognak.

Ami pedig ezután a másik felnőtt lépés lenne, hogy kiszálltok a másik privát szférájából egy jelszócserével, és marad a sima bizalom az ellenőrizgetés helyett.

2017. dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Nálam már akkor repülnél, ha belenézegetnél a fb üzeneteimbe. Ez nem normális.
2017. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

3as:

De látod azt írja, hogy felmehetnek egymás oldalára. Tehát megegyeztek.

Nekem ez annyira abnormális dolog. Viszont egy csomó ember ezt tartja normálisnak, hogy kikapja a másik kezéből a mobilt és megnyitja az üzeneteket, az email, az instát, a fb-ot... Én ott helyben eltördelném a kezét.

Aki meg olyan sötét, hogy ezt hagyja, az vessen magára.

(2es voltam.)

2017. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2017. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtökre sem vet jó fényt, ha kitörölte. Ő titkolódzik, veled pedig nem lehet őszintének lenni. Az sem vet rátok jó fényt, hogy nem hagytok a másiknak privát szférát, folyamatosan ellenőrizni akarjátok a másikat. Talán azért egyeztetek meg hogy nézitek egymás üzeneteit, mert magatokban sem bíztok. Ha valaki menni akar, menjen. Amúgyis mi értelme van? A titkolódzás, ellenőrizgetés mellett milyen kapcsolatotok lehet? Tulajdonképpen miért vagytok együtt?
2017. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Jóban vagyok egy férfivel, akinek ugyanilyen ellenőrizgetős a nője.

Nincs köztünk semmi, 10 év korkülönbséget leszámítva. Eldumálgatunk munkahelyen, ennyi. A nője viszont teljesen megkeseríti emiatt az életét.

A pasi már meg se meri neki mondani, hogy szóba áll velem, mert akkor áll a bál. Olyat csinálni, hogy írok neki valamiért oltári nagy rizikó, mert a csaj rárepül a telefonra minden egyes pittyenésnél. Gyakorlatilag már tényleg olyan szituba kényszerít minket, mintha valóban szeretők lennénk. Már próbáltam bemutatkozni a csajnak, beszéltem is volna vele nyíltan, de teljesen elzárkózik. Csak morog a sarokban a kis buta fejével, intrikázik, hisztizik. Részemről soha nem fogom megérteni, hogy a férfiak mit esznek egy ilyenen, hogy tudják elviselni a hisztiket a mindennapokban.

Persze megértem, hogy meg lehet pörgetni a csajt minden második este, na de ennyi hülyeséget benyelni minden áldott nap... Van sok szép nő, akinek esze is van.

2017. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
7: nem minden férfi viseli el a féltékenykedést, ellenőrzést. Az előző kettő barátnőmből is kábé hasonló dolog miatt ábrándultam ki, mint amit te leírtál. Mindig körbe veszem magam nőkkel, ráadásul van egy exnejem is, vele is jóban vagyok, exekkel is. Kevés nő viseli ezt el. Ez szerintem csak annyit jelent, hogy kevés a lelkileg egészséges nő.
2017. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem utolsó, ez nem igaz.

Vannak nők és férfiak is olyanok, akik nem veszik körbe magukat (ez milyen kifejezés?) az ellenkező nemmel. Egyszerűen annyi a titok, hogy olyannal kell együtt lenni, aki hasonló hozzánk és kész.


Kérdező: Nem írnék rá, de megbeszélném a párommal mindenképp. Nem akarom védeni, de rám is rám írt már ismerősöm face-n, hogy szia aztán nem írt semmit. Visszakérdeztem, hogy szia, mit szerettél volna, ő meg írta, hogy nem nekem akarta, csak ezt már nem írta le. Szóval vannak ilyen emberek. Ettől még lehet, hogy nálatok máshogy volt, de ha higgadtan megkérdezed, talán elmondja.

2017. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Az egyik legnagyobb női tévedés, hogy egy jó párkapcsolatban a párunk minden társas stb. igényét kielégítjük. Ha pedig minden igényét kielégítem, minek is állna szóba mással. Mégis megtette? Akkor nem vagyok elég neki -> nem fogad el -> nem szeret -> jaj rosszul érzem magam -> szakítsunk. Nyilván azért vagyunk együtt a párunkkal mert jobb vele, de olyan nincs, hogy mindent megad valaki. Maximum ha tudathasadáos, és 8 személyisége, végtelen érdeklődési területe és egy 100 évest megszégyenítő tapasztalata van.
2017. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!