Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy tanárba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy tanárba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már három éve vonzódok egy tanárhoz aki soha nem tanított és nem is fog. Mostanában azon gondolkozok hogy bejelölöm facebookon és valamilyen ürüggyel írok neki. Mondjuk korábban már beszélgettünk személyesen illetve email formájában is. Tudtom szerint nincs felesége se gyereke. Azonban lehet hogy egy pöppet nagy lenne a korkülönbség, ő 35 körül van én meg 17 vagyok. Másrészt meg mégis csak egy tanár én meg diák vagyok, de azért az hogy 3 éve nem tudok másra gondolni jelent valamit.

2018. jan. 8. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nem tanít téged, még ebben az esetben is az állásával játszana, ha bármibe is belemenne. Ha mindenképpen meg akarod vele ezt beszélni, akkor szerintem várd meg, amíg elballagsz, ne törd derékba az életét, egy botrány miatt akár a foglalkozása gyakorlásától is eltilthatják egy életre.
2018. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
De gáz vagy...... :((
2018. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
apakomplexus?
2018. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
"pöppet"...aki ezt a szót használja, fejbevágnám egy szívlapáttal.
2018. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindent bele, veled vagyunk:)))
2018. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Itt egy ember van vele,a normálisak nem
2018. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Amíg diák vagy,addig ne tedd inkább szerintem.
2018. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!