Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jelentenek semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentenek semmit?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nem volt még barátom, nem is nagyon vágyom rá, viszont van néhány dolog, ami szerintem nem normális velem kapcsolatban. Sokszor lehetett volna kapcsolatom, de egyik fiú iránt se éreztem semmit. Most valahogy úgy érzem nem tudnék szeretni. Hogy is mondjam..

Ez a baráti kapcsolataimmal is így van, de ugye a barátok elengedhetetlenek az ember számára a szocializáció miatt is meg hogy ne legyünk depressziósak stb. A barátaimmal is úgy érzem távol állunk egymástól, társaságban is egyedül érzem magam. Nem mondanám magam pesszimistának, nem vagyok az a depressziós típus, sőt szeretek poénkodni. Viszont amikor az ember egyedül van, mondjuk lefekvés előtt, átfut az agyán, hogy tényleg minden rendben van? Talán a szüleimet szeretem, viszont őket is elég távolinak érzem. Talán a tesóm az, akivel tényleg azt lehet mondani, hogy jóban vagyok.

Egy szó mint száz, miért nem érzek semmit?



2018. jan. 10. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy ilyen lányt. Hogy miért nem érzel semmit? Mert görcsösen vágysz rá (hogy érez bármit is), ugyanez van nálam is. Egyébként jók a kulcsszavak :D
2018. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm..akkor tudat alatt vágyom rá, hogy kötődjek valakihez. De miért gondolom úgy, hogy nem vágyom rá?
2018. jan. 10. 17:43
 3/4 anonim válasza:
Pont ez van nekem is. Erről még ez jutott eszembe: A legrosszabra számítunk de a legjobbat várjuk.
2018. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen igaz..mondjuk egy idő után az ember már nem vár semmit és akkor jönnek a jó dolgok. Aki nem keres, az talál :D
2018. jan. 10. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!