Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ezek mit jelentene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyunyukaaajikuesddff kérdése:

Szerintetek ezek mit jelentenek vagy nem jelentenek semmit csak sokat képzelek mert tetszik nekem? Ha tetszem neki mit kéne tennem? Ti mit gondoltok ilyenkorban lehet örökké tartó szerelem? Ha igen akkor mi a titka?

Figyelt kérdés
Szóval el is kezdem mi más is lenne a téma mint a fiúk vagy is az a FIÚ. (Egyébként lány vagyok a félre értések elkerülése érdekében). Na szóval van egy fiú aki a csapat társam. Kb.3 hónapja ismerem (tudom nem sok idő, de számomra végtelennek tűnik) Mikor megláttam őt valami megmozdult bennem még sosem éreztem ilyet. Érezem, hogy muszáj őt megismernem, de viszont ezzel egy nagy bökkenő van, hogy elég félénk tipus vagyok és aki tetszik ahoz nem merek hozzá szólni. Így hát nem is szoktunk igazán beszélgetni. Viszont most elmesélem, hogy ő miket szokott csinálni és Amikor ő először meglátott engem egyszerűen lese bírta venni rólam a szemét. Edzéseken is rengeteget szokott nézni és amikor én oda nézek ő azonnal elnéz vagy is az elején így volt mostmár tovább néz és én kapom el azonnal a tekintetem. Amikor gratuláltam neki én nem akartam kezet fogni vele, de ő még is nyujtotta a kezét bár a haverjai nem engedték neki de ő akkot is legyőzte őket és kezet fogott velem és mondták hülyeségből hogy inkább puszit adjunk a másiknak ne kézrázást és hogy a haverja mondta hogy az ő pasija a fiú ne vegyem el tőle mondjuk meg járna velem de akkor sem, és amikor elmentem elkezték lökdösni a fiút így mosolyogva. Amikor egy kocsiban ültünk én a háta mögött és más fiú mellett rengetegszer hátra nézett. Amikor a fiúk társaságában voltunk és máshoz szoltam akkor olyan morcosan elment onnan. Az egyik fiú edzőtársunkkal beszélgettem és oda jött és elkezdett beszélni az edzőtársunkkal és full zavarban volt láttam rajta. Viszont meg van olyan, amikor nagyon durván levegőnek néz elmegy mellettem olyan full macsósan és semmi. Múltkor kondiztunk és épp gugolásokat csináltam és ő a terem másik sarkában volt és lebegő űléseket csinált a haverja melett akkor fel kellt és befeküdt elém pár centire és ott csinálta és közben így nézte hogy gugolok. Viszont nem szokott egy árva szót se szolni hozzám csak köszön nekem. Mondjuk amikor szülinapom volt akkor felköszöntött és megkérdezte mennyi éves lettem és ennyi volt és utána még aznap írt facebook idő vonalamra, hogy boldog születés napot mégegyszer, de csak ennyi volt. Sokszor mosolyográm.és az a gáz , hogy mivel nekem nagyon tetszik nem merek hozzá szólni és így full bunkónak is tünhetek pedig nem akarok vele nem de még is úgy jöhet le. Ja meg max annyit mond még nekem hogy bocsánt meg köszönöm és ezzel kifuccsolt a szószótára felém nézve.Sokszor van , hogy csak úgy oda ll mellém mint ha azt várná hogy szóóljak hozzá. Múltkor ugyan így beállt mellém és jött az egyik haverja és mondta neki hogy az izé kivan akadva hogy nincsenek meg a szerszámok ő meg elkezdett arról dumálni hogy neki mekkora nagy. Multkor nem volt öltöző és én ültem és pont beállt elém és elkezdett levetkőzni és átöltözött és multkor nyujtottam és a haverjai mondták hogy mennyünk de ő még ott maradt és nézett sokszor amikor kondizok beül és csak nézi Igazábol nem akartam p rkapcsolatot mert mindig is az volt az álmom, hogy az első szerelmem legyen a nagy ő nagyon fiatal vagyok 15 és félek ha véletlen össze jönnénk nem lenne annyira tartós
2016. jún. 16. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Első szerelem nagyon ritkán lesz örökre valós. Gyerek szerelem nem igazi szerelem. Nem tudjátok milyen a másik, milyen lenne együtt élni és különben is előfordulhat, hogy teljesen más értékrendetek lesz felnőttként mint gyerekként.
2016. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
És amúgy is, nagy valószínűséggel, mivel edzel, szerintem edzés közbe épp azon morfondírozik, hogy milyen jó segged van és hogy de megbas**nálak.
2016. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem tetszel neki. Próbálj meg rámosolyogni amikor néz, vagy esetleg beszélgetni vele. De a mosoly fontos.

Sok sikert!!!

2016. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első kommentelő elsőnek is nagyon szépen köszönöm a válaszodat és azt kell mondanom hogy sajnos teljes mértékben igazad van :l
2016. jún. 19. 22:12
 5/6 A kérdező kommentje:
uhh az előbb kihagytam még hozzád, hogy lehetséges :) a fiúk csak ilyeneken szoktak gondolkodni ?:l
2016. jún. 19. 22:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Második kommentelő neked is nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszodat és a tanácsodat minden képpen megfogadom csak az a baj hogy nem igazán merek hozzá szólni, de ezt megprobálom akkor leküzdeni :) köszönöm :) és van valami tipped esetleg mit mondjak neki ?:s
2016. jún. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!