Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szóval ezek az értékek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval ezek az értékek egy férfiban, már nem jelentenek semmit?

Figyelt kérdés

Több lány barátom is van, akik teljesen oda meg vissza vannak tőlem, hogy milyen ember vagyok. (soha nem is volt, és nem is lesz egyikőjükkel sem szex közöttünk meg semmi más)

26 vagyok, külön, egyedül élek. Van egy idősebb autóm. Remekül főzök, bármit. Értek az autókhoz, motorokhoz, sok mindent meg tudok csinálni. Igényes vagyok a külsőmre, járok edzeni, futni. Csak buliban iszok, soha nem dohányzom, nem drogozok, nem vagyok kitetovált swag srác.

Soha nem tudnék megütni egy nőt. Komoly kapcsolatban hűséges vagyok, egyetlen barátnőmet sem csaltam meg, megbízható vagyok, és pontos. Többször azonban előfordul h körítés nélkül kimondom amit gondolok, ergo ezt sokan bunkóságnak veszik. Viszonylag a környékhez képest jól fizető állásom van (kopp kopp).

Ez most nem egy reklám, csak elképesztőnek találom, amit hallok meg olvasok akár itt is, hogy mennyi meg mennyi nő van olyannal aki már x-szer megcsalta, link alak, szavahihetetlen, semmit nem csinál ha pl együtt élnek, fontosabbak a haverok, meg a buli mint az együtt töltött idő, számítógépes játékok, kockulás előbb van, netán napi szinten piálnak drogoznak..., netán meg is ütik a nőt, de mindig az a kifogás..."óó ő szeret engem, csak ő ilyen...tudom h szeret"

Sosem értettem. Nekem férfiként meg sem fordulna a fejemben, egy drogos, vagy piás, szavahihetetlen, állandóan hazudozó nővel együtt lenni csak azért mert "ő ilyen, és szeret"...

Ha szeret, legalább legyen őszinte..ha fáj is.

Szóval ott tartok, hogy hiába mondja 1-2 ember hogy tényleg jól élem az életem, azt veszem észre, hogy ez abszolút nem érdekli a nőket.

Nem tudnék egy link rendetlen "belsz*rok" emberré válni mert nem így neveltek. Csak gáz érzés, hogy olyanoknak van meg a szeretet a szerelem, egy szerető nő, akik az én szememben lényegesen kevesebbet tudnak/értek el mint ahol én állok jelenleg.

Szó sincs arról, hogy unalmas, szürke ember lennék: járok bulizni Pestre is, ide a környékre is, haza is az otthoni városomba régi haverokkal, keresem és sokat költök az élményekre, szívesen mozdulok ki...

Ám bárkit ismerek meg, 80%ban csak az fontos, milyen kocsim van, mennyit keresek, milyen a stílusom....?!

Szóval annyi lenne a képlet, h vegyek egy p/*/ncimágnes verdát, meg pár márkás ruhát, és kamuzzak h fél milla/hó?

Köszi aki elolvasta.



2017. júl. 25. 06:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Van szerető nőm otthonülő,sorozatok,szex alig nuku,sportos vagyok,legyél alfa.Hát lehet hogy most sarkítok de ha van akár egy szép házad,szigettel, hajóval szertő hűséges feleséggel,te egy sportos testű, magas szexkultúrájú,sármos,humoros férfi vagy majd a nagyfarkú kertészfiúval fog jókat szexelni.Legyél te is kertészfiú.Ugyanilyen voltam mint te,rá is xxxxx,találtam egy "rendes"nőt.Azt mondta egyszer nekem egy férfi,nem az boldog akinek sok a pénze hanem akinek jó szerszáma van és az működik.Mekkora a farkad?
2017. júl. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
5%

akik teljesen oda meg vissza vannak -frindzone TM

férfiak akikel sohasem fogok****** 44F

2017. júl. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
1-es, mi ez a zagyvaság???? Te barom vagy. Kérdező, amúgy de jelent, csak sok a pláza pitsa és a csillogás-villogás a lényeg..... Nekik.
2017. júl. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Most erre mit írjak? Hogy a magadfajták is bőven párkapcsolatban vannak, csak ezt természetes dologként kezelik és nem dicsekednek vele folyamatosan?

Az én páromra 80-90%-ban illik a leírásod (autó szereléshez nem ért, meg külön edzeni nem jár). De ezen kívül is nem úgy látom, hogy az ilyen típusú férfiak zömmel magányoskodnának.

A jelenség viszont, amit írtál, létezik. Mármint link fazonok barátnővel. A barátnő vélhetően fiatal, tapasztalatlan és az önbizalma a béka se.gge alatt van.

2017. júl. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Ez csak az ostoba, felszínes cicababáknál lényegtelen, egy NŐ igenis téged fog választani, mert hosszú távra nagyon nem mindegy hogy egy "porcheből nagy faast verő aranyórás hülyegyerek" a társuk, vagy egy olyan akire mindenben lehet számítani, aki megértő, segítőkész.


Bár nőként is el kell ismernem hogy sajnos- főleg a fiatalabbak körében- egyre inkább vesznek ki a valódi értékek.

32N

2017. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat mindenkinek, bár az elsőt én sem értem teljesen, de igazság van benne, hisz hány olyan van h gazdag csávóval van a nő, de tenyleg egy "nagyf/*/rku" suhanccal csalja a párját titokban.

a friendzone pár esetben meg tök igaz, aki írta, de ők legalább mindig is őszinték voltak velem.

Teljesen értéktelennek érzem magam...mert tényleg nagyon sok mindenkinél cska a felszín számít, én pedig nem tudom / akarom megjátszani magam.

2017. júl. 25. 08:12
 7/21 Lazy Lover ***** válasza:
Nem! Látod ezért is raknak friendzoneba..
2017. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, ott van a hiba, hogy szerinted a kendőzetlen igazság kimondása valójában azt jelenti, hogy arrogáns s.gfej vagy, azt meg nem nagyon szeretik az emberek. Én is hálát adok a sorsnak, hogy találtam egy férfit, aki elviseli az arroganciámat.

A többi bullshit, amit idehánytál (csajozós verda meg félmillás fizetés behazudása) nettó baromság, még ellenszenvesebb lennél tőle.

2017. júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

jaja, fura jelenség.

Az én nő ismerőseim, "barátaim" szinte mind azt mondják hogy milyen szerencsés lehet az a nő aki majd a párom lesz. Mert úgy látják helyén van az értékrendem, dolgozom, haladok, külsőmre is adok.

40 évesen mégis egyedül vagyok.

Ezek szerint még van mit tanulnom.

Pl. ami mindig gond volt a kapcsolataimban, és nem tudtam rá a megoldást, az a női igény hogy

"legyél itt mellettem mindig mint egy bástya, akire mindig lehet számítani, de közben ne legyél itt mert akkor nem érzem magam szabadnak ha mindig itt vagy és nyomaszt az egész"

Egyszerű férfi agy nem tudja ezt logikusan és "system error" nélkül feldolgozni

2017. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Édesöcsém,nem diszkóban kell csajozni. Vagy te diszkókirálynőt akarsz Vesta-szűz értékrenddel? Olyat nem fogsz találni.
2017. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!