Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért akarnak állandóan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért akarnak állandóan ismerkedni amikor elmondom hogy hány cm vagyok?

Figyelt kérdés
180 cm vagyok es amikor megmondom akkor általában azt mondjak h azta meg h tok jól néznek ki a magas csajok lenne kedved ismerkedni?

2018. jan. 10. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert nőknél ritka az ilyen, mint gyakorin a jóképű fiú, mikor egyszer kipakol egy ilyen egy képet 30-an rávetődnek, durva ez az oldal. xD
2018. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia ismerkedunk?😍😍 Viccelek, 10 centivel alacsonyabb vagyok nalad.😔
2018. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
91%
Valszeg csak meg akarbak tolni szerintem
2018. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat valószínűleg igen
2018. jan. 10. 22:56
 5/10 anonim válasza:
76%

Ezt főleg az online világban kérdezik vagy szemtől-szembe is? (Gondolom a való életben eleve látszik a sudár termeted.)

F/191 cm

2018. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

magasabb no nagyobb luk. sok itt az extra merrtes kobra , lenne hova tolni

.

2018. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
meretes*
2018. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg, hogy épp hány cm vagy, hanem hogy kiírtál bármi ilyet. Ha valaki csak az időjárásról akar beszélgetni, nem a saját testi adottságait kezdi sorolni. Annak kicsit "ismerkedni akarok" szaga van. Továbbá a fiúk vizuális lények, kép és információk nélküli személyektől nem indul meg a fantáziájuk, de ha már kezdenek gyűlni az adatok a külsejéről, akkor lesz aki arra beindul. Biztos vagyok benne, hogy egy "Sziasztok, alacsony lány vagyok" vagy egy "Sziasztok, kövér lány vagyok" kezdőmondatra is lesz, aki rögtön ugrik.
2018. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 oka van:


1) sok férfi vonzódik a magas nőkhöz


2) sok itt a kiéhezett, sikertelen, frusztrált ember, akik félreértelmezik az oldalt , társkeresésre használják, azt is szánalmasan küldözgetve ezer számra a privátokat.

Ennek finomabb, de átlátszó és ugyanolyan szánalmas változata pl #5 válaszoló KL9, amikor kiírják a nemüket, korukat, magasságukat, súlyukat stb. Teljesen irreleváns az ő adatai a kérdés szempontjából, senki se kérdezte. Ügyetlen próbálkozás.

2018. jan. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves #9-es ismeretlen válaszadó!

A kérdező is megadta magasságát és nemét, tehát a válaszok értelmezésében is segíthetnek ezek az adatok. Nem mindegy pl. hogy a feltett kérdésre egy lány vagy egy fiú ad éppen választ (lehet, hogy a 2 nem eltérő módon látja a kérdést). Egyébként a gyakorikerdesek.hu éppen arra lett létrehozva, hogy emberek kommunikáljanak egymással, ha ez zavar valakit, akkor az ne posztoljon itt szerintem.

2018. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!