Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme intelligens nőkkel ismerkedni, ha az okosabbjai állandóan taktikáznak, játszmáznak? [Konkrét példákat is írtam! ]

Figyelt kérdés

28 évesen elég rossz tapasztalataim vannak a tanultabb, műveltebb, intelligensebb nőkről. Ha úgy érzik, akkor szeretnek taktikázni, játszmázni egy kapcsolaton belül, méghozzá elég sunyi módon.


Valamennyi kapcsolatot úgy kezdtem, hogy kikötöttem, ha bármi probléma van, nem sunyítunk, nem lapítunk, hanem azonnal riasztjuk a másikat, leülünk és megdumáljuk. Ellenben a műveltebb nők az összejövetel után máris belekezdenek a játszmázásba.


Mit értek konkrétan játszmázás alatt? Pl. azt, hogy a nők ugye általában szeretnek mindent a maguk javára, a maguk oldalukra fordítani a korábban történteket, aztán amikor kiderül, hogy végül is hazugság volt, akkor úgy forgatják ki a szavakat, hogy még majdnem én kerülök ki hibásan abból, hogy megcsaltak, vagy hazudtak, vagy hülyének néztek stb.


Akármilyen furcsa, de egy kevésbé tanult nő esetében soha nem tapasztalok ilyet. Ott ha együtt vagyunk, sosincs semmi probléma: együtt élünk és kész! Néha ott is vannak veszekedések, ez természetes, de nincs taktikázás, mesterkedés, somfordálás.


Ellenben egy műveltebb, tanultabb nőnél állandóan készenlétben kell érezzem magam, hogy például feltesz valami nagyon hülye kérdést, és akkor arra most mit is kell válaszoljak. Tök mindegy, hogy mit fogok válaszolni, abból úgyis arra következtet az okos, művelt, tanult nő, hogy átverem, játszok vele, hülyének nézem, szédítem, hazudok neki stb. Pedig egyáltalán nincs így.


Itt egy példa!


Egy átlagos intelligenciával rendelkező, például gimnáziumot végzett, gyárban dolgozó nő ezt mondja:

- Nahát milyen idétlen ez csaj ebben a göncben, ugye milyen hülyén néz ki, drágám?


Egy sokkal műveltebb, intelligensebb, cselszövésre fogékonyabb, okosabb, ezáltal gyanakvóbb nő ezt mondja:

- Nahát milyen idétlen ez a csaj ebben a göncben, te összejönnél ezzel a nővel, drágám?


És akkor ilyenkor kapok agyfаszt! Amíg az első nővel egyet tudok érteni, összhangban tudok lenni, elröhögjük stb., addig a második nő esetében már azon gondolkodok, azon kezdek pörögni, hogy miért kérdez ilyet? Nem bízik bennem? Ha azt mondom, hogy összejönnék vele, össze fogunk veszni. Ha azt mondom, hogy nem jönnék össze vele, akkor gyanakodni kezd, hogy egy kissé ízlésficamos, de csinos nőre miért mondom azt, hogy nem próbálkoznék be nála. Szóval ilyen apróságokra gondoljatok elsősorban!


A lényeg azonban csupán annyi, hogy ezeket a "különös" keresztkérdéseket, provokációkat, játszmázásokat kimondottan művelt, magas intelligenciával rendelkező nőknél tapasztalom, akik egy átlag nővel ellentétben minden esetben túlgondolnak akár egy apró mozdulatot, félreértenek fogadott/nem fogadott hívásokat, sandán néznek egy-egy FB-lájkért. Egy átlag intelligenciával rendelkező nőknél sosem tapasztalom, hogy mindig bebeszélnének magukba teljes sületlenségeket.


Ti mit szóltok? Csak én látom így a problémát?


2014. máj. 27. 18:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem feltétlenül intelligencia szint függő ez a dolog szerintem. Amúgy ezekkel a gyengeségeidet tesztelik azok az "okosabb" nők. Ha elkezdesz azon görcsölni, hogy úristen mit válaszolj a kérdésére, akkor megbuktál. Ha szórakozik veled, akkor helyre kéne raknod őt. Ha ez nem tetszik neki, akkor pedig ott kell hagyni, aztán játszadozzon más férfivel.
2014. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%

Tudom mire gondolsz.

Elég sok ezzel kapcsolatos élettapasztalat után azt gondolom, hogy aki nőnek BSC-nél magasabb végzettsége van, azzal nem nagyon érdemes kezdeni, vagy komolyat tervezni. De persze nem azt mondom hogy a szex lehetőségét el kellene zavarni velük.


Pincérnők, óvónők, pénztárosok, ügyintézők, stb-stb (másik 1 millió nem felső diplomát igénylő munka) a királyak. Nőiesen egyszerűbbek és nőiesebbek.

2014. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
ez ugyanaz sok nőnél, mint az őszinteségnek álcázott mezei tahóság a férfiaknál. amíg szerintetek normális tudatni az asszonnyal, hogy ejj de megkúrnád a vöröst a sarki kisboltból, addig ne csodáljátok hogy elmebeteg körülöttetek minden nő, a normálisak meg kerülnek mint a pestist.
2014. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy te mért veszel bizonyos kérdéseket, keringőre hívásnak. Te keríted előre a dolgokat.

Itt nem a művelt nőkről van szó, hanem a paranoiásakról, ahhoz pedig lehet butának is lenni....

Te is ép úgy túlgondolkodod a dolgokat...

2014. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb a normál "agyú", kicsit naív, de őszinte nő, aki tud szeretni. Kell a faxomnak szuperintelligens számító dög! :D
2014. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#4: "Itt nem a művelt nőkről van szó, hanem a paranoiásakról, ahhoz pedig lehet butának is lenni..."


Rosszul közelíted meg! Egy kevésbé tanult, úgy, ahogyan a #2-es válaszoló írta a hozzászólásában, a magasabb végzettségű nőknél tapasztalom ezt a jellegű paranoiát, túlzott féltékenységet.


Egy teljesen hétköznapi végzettségű nőnél (titkárnő, pénztáros, felszolgáló, eladó, pultos, egyszerű gyári alkalmazott stb.) soha nem tapasztaltam még ilyen szintű játékot. Ott is voltak természetesen, de egyszerűek, kevésbé provokatívak, őszinték.


Viszont amikor egyetemista, vagy főiskolás végzettségű, esetekben többdiplomás barátnőm volt, mellettük szinte teljesen megőrültem, mert mindent rám akartak zúdítani a problémáiktól kezdve a kötekedésig, erőpróbáig mindent.


Én úgy érzem, hogy egy kapcsolat nem arról kéne szóljon, hogy a férfit állandóan kereszttűzbe helyezzék. Egyébként a korábbi, átlagos végzettségű barátnőim egyik sem csalt meg, viszont érdekes módon az egyetemista, főiskolás, diplomás lányok mindegyike bűnbe esett és megcsalt. Ami a legundorítóbb, hogy teljes mértékben engem hibáztattak. Soha egyik barátnőmet sem csaltam meg, de a túlművelt, tanult nőket egyszerűen képtelen vagyok kezelni.

2014. máj. 27. 19:00
 7/28 anonim ***** válasza:

"magas intelligenciával rendelkező nőknél"


túl sok sci-fit nézel,használd ezt: tanultabb.

2014. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Bocsi, gyorsan írok, néhol pontatlan vagyok! Szóval:


Rosszul közelíted meg! Egy kevésbé tanult nőnél (úgy, ahogyan a #2-es válaszoló írta a hozzászólásában) nem, a magasabb végzettségű nőknél tapasztalom ezt a jellegű paranoiát, túlzott féltékenységet.

2014. máj. 27. 19:08
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

én csupán azt nem értem, hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz? mivel lesz provokatívabb, számítóbb egy nő attól, hogy diplomával rendelkezik? attól, hogy valakinek van diplomája, nem feltétlenül jelenti azt, hogy elég intelligens is volt a megszerzéséhez. apuci-anyuci pénze, egy kis büfészak, és már meg is van.

úgy gondolom, hogy egy "egyszerűbb" lány is lehet hasonló viselkedésű, sőt. én eddig leginkább náluk tapasztaltam ezt. bár lány vagyok, de rengeteg olyan ismerősöm van, aki nem rendelkezik diplomával (és ezt most nem ledegradálásnak szánom), viszont a taktikai játékaik valami fenomenálisak. néha csak pislogok, hogy mi mindent megtesznek a párjaikkal. azonban vannak diplomás barátaim is, akiknél semmiféle ilyesmit nem tapasztalok. csendesen, békésen élnék párjaikkal, mindent rendesen meg tudnak beszélni, és valahogy ezek a játszadozások is kimaradnak az életükből.

nyilván minden nőben van egy kicsi hmm, nevezzük provokációnak, amikor párjaikat szeretnék próbára tenni egy-egy kérdés erejéig. én ebben nem látok semmi rosszat. persze csak, ha a megfelelő keretek között működik a dolog. a megcsalásokat pedig szerintem nem lehet iskolai végzettséghez kötni.

2014. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező, de akkor miért nem jársz egyszerűen csak a nem annyira tanult nőkkel? hagyd a diplomásokat, csak aztán biztosan szomorú leszel este a konyhaasztalnál majd 20 év múlva, amikor egy buta, tudatlan nő lesz a társad. És majd akkor elgondolkozol, és irigyelni fogod azt, aki elvette a diplomás exeidet feleségül. Valamit valamiért.


27 N: 3 diplomával

2014. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!