Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják állandóan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják állandóan, hogy élőben kell ismerkedni, ha sok embernek ez szinte lehetetlen?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ember, főleg férfi küzd manapság azzal, hogy élőben "nem akarják észrevenni." Különféle okok is lehetnek, mivel minden ember más. Viszont nekik is mindenki azt mondja, hogy ismerkedjenek élőben!

De mégis hogyan?


2013. jún. 30. 11:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
jobb élőben, de kiindulópont lehet az Internet.. de csak kiindulópont!! amúgy én is facebook-on ismertem meg a pasimat, 2éve együtt:D
2013. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Hát, élőben valóban jobb, mert döglötten nehéz
2013. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem kötelez rá senki.
2013. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1-es

igen, nagyon jó lehet kiindulópontnak! Szerintem is csak annyi kell, hogy megadja a szikrát, a kezdőlökést, utána már lehet élőben menni.

Ha nem nagy kérés, leírnád a sztoritokat, akár privátban?!

2013. jún. 30. 11:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet, csak pár emberből hiányzik az a bizonyos önbizalom.
2013. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ExAmp, pontosan! De te is tudod szerintem, hogy ezt elírni sokkal könnyebb, mint megszerezni és birtokolni, plussz megtalálnia mindenkinek azt a helyet, ahol "ő is lehet valaki!"
2013. jún. 30. 11:33
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert kábé 13 évvel ezelőtt még nem is volt ennyire olcsó és elérhető minden ember számára az internet és akkor is érdekes mód tudtak az emberek ismerkedni
2013. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is neten ismertem meg a barátomat, (aki amúgy a 2. válaszoló, szegény én... :D ) de már 7 hónapja húzzuk. : D

De amúgy meg a net, mint írták előttem, csak kiindulópontnak jó.

2013. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"és akkor is érdekes mód tudtak az emberek ismerkedni"


Vagy lehet, hogy akkor még pont emiatt nem tudták mások, hogy milyen sokan szinglik. Ez is benne van a pakliban, gondolom én.

2013. jún. 30. 11:39
 10/18 A kérdező kommentje:

8-as

Chat, Facebook vagy valamilyen fórumoldalon?

2013. jún. 30. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!