Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék vele személyesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vele személyesen beszélgetni?

Figyelt kérdés
Az iskolában van egy srác, aki már egy ideje nagyon tetszik nekem, viszont még soha nem beszéltünk egymással. Ő egy évvel idősebb nálam, szóval nem egy évfolyamra járunk. Néha szoktunk szemezni, de ezen kívül semmi különös nem történt eddig. A zenei ízlésünk hasonló, tehát lenne téma, csak fogalmam sincs, hogy milyen módon szólíthatnám meg. Szerintetek? Ráírni nem szeretnék, mert én úgy gondolom, hogy ezt nem az interneten kell elintézni. Az még talán fontos információ lehet, hogy nem látom túl gyakran, tehát nincs sok lehetőségem erre. Köszönöm, ha tudtok segíteni! :)

2018. jan. 11. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

-Oda mész mondasz egy Sziát aztán ő is köszön majd elmondod neki az érzéseidet xD

-Vagy ráírsz aztán mondod neki hogy szeretnél valamit neki mondani személyesen.


Ilyennél szerintem nem lehet filózni, ki kell tárni az érzéseidet,ha nem tudod hogy ő mit érez irántad (ha csak szemezgetni szoktatok)

Aztán ha lesz belőle vmi akkor lesz, ha nem akkor nem...

2018. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szereted?akkor menny elé és tárd ki neki az érzèseid:)
2018. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!