Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akivel személyesen egész jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel személyesen egész jól el tudok beszélgetni, neten viszont szinte semennyire, azzal lehet még valami?

Figyelt kérdés

Az ismerkedés elején vagyunk, nekem viszont tetszik. Nem siettetek semmit, ő eleve nehezen nyílik meg az embereknek, tehát már az meglepetésként ért, hogy velem is jókat tud beszélgetni - de csak személyesen. Neten nem is nagyon kommunikálunk, ha írok neki, akkor is csak egyszavas válaszokat ír többnyire. Teljesen az ellentéte, mint élőben.


Ebből még bármi lehet, vagy ez egyértelmű jele annak, hogy nem szeretne engem jobban megismerni?


2017. dec. 27. 16:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Élőben többször volt már, hogy ő kezdeményezte a beszélgetést.
2017. dec. 27. 16:22
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Az élő a lényeg.


Én se szeretek kisregényt írni neten.

2017. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, nekem is volt már olyan barátom aki ismerkedéskor nagyon passzív volt az írás tekintetében, és sokszor megkérdőjeleztem az érdeklődésének őszinteségét, de felesleges volt, mert a személyes találkozókor felülmúlt mindent. Egyszerűen csak ilyen természetű volt.
2017. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Én sem szeretek neten beszélgetni,csak ha nagyon muszáj. Nem irogatok feleslegesen,csak ha van mondanivalóm.

Élő beszéd a lényeg, ha ott működik köztetek a dolog akkor minden sinen van.

2017. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Én pont fordítva voltam, neten írtam rengeteget, de élőben inkább érzem alibizésnek a kommunikációmat ahol csak túlélésre játszom és reménykedem, hogy nem leszek túl idegesítő vagy kedvelni fognak.


Mára már netes ismerőseim sincsenek, nálam magányosabb ember nincs. Ha nem ott dolgoznék, ahol akkor számomra az elnémulás és a megőrülés lenne a legnagyobb veszély.


És a legszomorúbb benne, hogy a legjobbamat próbálom adni, de mindig csalódás a vége. Mindig rá kell jöjjek, hogy én a "jobb híján" beszélgetőpartner vagyok, semmi több és hiába adok bele mindent és igyekszem jól betartani a protokollt, semmi értelme.



Csoda, hogy depresszív és melankólikus vagyok? Azt hiszem nem.


És képes vagyok csak azért sorozatokat nézni vagy hallgatni, hogy ezzel imitáljam magamnak a társaságot. Bár meghalnék már.

2017. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Annyira nem mérvadó a netes kommunikáció. Pl totál más a pasim stílusa facen, mint élőben. Van, hogy kétlem, hogy érdekli, amit írok. Butaság, hiszen járunk. Élőben totál oda van értem.
2017. dec. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Az elo a lenyeg.normalis ember dolgozik, tanul, nem a telefonra van ragyogyulva.
2017. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha azt sem vagy képes észrevenni, hogy félénk és zárkozott vagy pedig nem akar téged jobban megismerni, akkor hagyd őt békén, mielőtt beleéli magát és lerombolod az önértékelését.
2017. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En sokszor neten is es eloben is jol elbeszelgetek a kiszemelt lannyal, ennek ellenere annyiszor megkaptam mar hgy nincs meg az a bizonyos plusz es ezert nem akarnak semmi komolyabbat.

F

2017. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tudtok eleget találkozni, persze.
2017. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!