Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú azt mondja szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja szép vagyok, akkor tetszek neki?

Figyelt kérdés
Fiúk, ti szoktátok csak úgy ezt mondani (kedvességből), vagy tényleg bejön ilyenkor nektek a csaj?
2018. jan. 13. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy legalább egy kicsit tetszik neki:)
2018. jan. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szépség definíciója a tetszés, szóval igen, bejön neki a külsőd. A kérdés, hogy akar-e tőled valamit, mert az nem biztos.
2018. jan. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha azt mondja, hogy szép vagy, akkor teccel! Ha azt mondja hogy csúnya vagy, akkor nem!
2018. jan. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Nálam nem feltétlenül jelenti ezt. Én akkor is szoktam ilyet mondani, ha nem az esetem a csaj, csak épp megjegyeztem a szépségét, de ennyi. Szerintem veled is volt már olyan, hogy észrevetted, ha egy fiú sármos, de alapból nem váltott ki belőled különösebben semmit.
2018. jan. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!