Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha egy fiú azt mondja szép vagyok, akkor tetszek neki?

Fiúk, ti szoktátok csak úgy ezt mondani (kedvességből), vagy tényleg bejön ilyenkor nektek a csaj?

jan. 13. 01:38  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet, hogy legalább egy kicsit tetszik neki:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 13. 02:35 Privát üzenet
A szépség definíciója a tetszés, szóval igen, bejön neki a külsőd. A kérdés, hogy akar-e tőled valamit, mert az nem biztos.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 13. 06:16 Privát üzenet
ha azt mondja, hogy szép vagy, akkor teccel! Ha azt mondja hogy csúnya vagy, akkor nem!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 13. 06:37 Privát üzenet
Hát... Nálam nem feltétlenül jelenti ezt. Én akkor is szoktam ilyet mondani, ha nem az esetem a csaj, csak épp megjegyeztem a szépségét, de ennyi. Szerintem veled is volt már olyan, hogy észrevetted, ha egy fiú sármos, de alapból nem váltott ki belőled különösebben semmit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 13. 07:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Úgy veszem észre tetszek annak a lánynak, aki nekem tetszik. Látásból ismerjük egymást, nagyon szép lány s nem akarok semmit elrontani vele kapcsolatban. Hogy kezdjek el vele...
Azt mondta hogy tetszek neki, helyes vagyok, és többet szeretne tőlem, de azóta nem tudok vele normálisan beszélni, sokszor nem is ír vissza. Mit tegyek?
Hogyhogy nemtalálok magamnak baránőt? De már mindenel probálkoztam be festetem a hajam lilára csak hogy tetszek egy csajnak és mindenféle csajt keresek de utána csak a vissza...
Annak a fiúnak, aki azt mondja, hogy szép vagyok, bár talán nem vagyok az esete, tetszek vagy ez mit jelent?
Fiúk van olyan köztetek akinek bejön bármilyen szeplős csaj? Mert én nem tudok más okot találni arra, hogy bárkinek is tetszek a nagy orrommal. A tesóm azt mondja szép és cuki...
Ma a suliban egy lány odajött hozzám mosolyogva és csak annyit mondott, hogy szép a szemem, és mosolyogva tovább is ment. Tetszek neki vajon?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!