Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok többsége tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége tényleg elhiszi, amit a tinikönyvekben olvas?

Figyelt kérdés
Hogy a stréber lány csak ül a seggén, vágyakozik a suli legmenőbbje után, aki egyszer csak indokolatlanul beleszeret, és odamegy hozzá és ők lesznek az a pár a suliban, akikre mindenki irigykedik? Komolyan ezt tapasztalom, de ha tetszik a srác, miért nem mennek oda, miért nézegetik csak szenvedve?

2018. jan. 13. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Van amelyik csak nézegeti szenvedve.


Meg van az is amelyik úgy áll hozzá, hogy nehogy már ő menjen oda...

2018. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Mert a fiúnak illene megtenni az első lépést. Ez mindig így volt. Csak mostanra a fiúk nem elég bátrak, hogy egy lány elé álljanak... Ők is várják, hogy majd valaki odamegy hozzájuk...tisztelet a kivételnek

18L

2018. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
2-es, nem veszekedésképpen, de szerintem a lány is megteheti, ne érts félre, én a jövőhéten tervezek odamenni egy lányhoz, pedig félénk vagyok, de a fene egye meg, megteszem mert nagyon megfogott a tekintete, meg a viselkedése, és kérdező, hogy valaki stréber, az nem azt jelenti, hogy lusta is :) Köszönöm a megértést. 16/F Ha valakinek kell privátba tanács, akármi, akkor nyugodtan írjon, szívesen segítek.
2018. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
3-mas vagyok, meg még azért, mert van olyan amikor a lány félénk, és van amikor a fiú, én olyan helyzetbe vagyok, ahol mindketten azok vagyunk, ezért teszem meg a leírtakat :)
2018. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
12 éves korig lehet, hogy van aki hisz ebben, de azon felül nem hiszem. Nekem nem kell a suli "legmenőbb" sráca, és nincs szükségem arra, hogy bárki is irigykedjen rám. Én egy olyan fiút szeretnék, akivel mindenben partnerek vagyunk, kölcsönösen szeretjük, tiszteljük egymást, tök mindegy mennyire "menő". Szerintem az, aki a mai értelemben annak számít, sokszor elég szánalmas. Nálam teljesen mást jelent ez a szó. Az én kérdésem az lenne, hogy miért a lányoknak kéne kezdeményezni? Legyen már egy srác annyira tökös, hogy ő kezdeményez, és nem nekem kell vállalnom a férfi szerepét. Ha tetszik valaki, és éppen nem tojok be, akkor megpróbálok vele szemezni, rá mosolyogni. Ha nem veszi a lapot, vagy simán csak gyáva odajönni, esetleg nem jövök be neki, akkor ez van. Tudok én várni a megfelelő emberre.
2018. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert úgysem akarna tőlem semmit lol.

Ha felém sem néz minek menjek oda? Persze ha egy fiú ad jeleket nem várom el, hogy feltétlenül ő kezdeményezzen, de úgy hogy a létezésemről sem tud? Tisztában vagyok magammal, meg az adottságaimmal, csak nevetne rajtam egy jót xd meg had nézzem már szenvedve ha jól esik, ez egy szabad ország 😂

2018. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#2 Azért azt is vegyük figyelembe, hogy van akihez nyilván azért nem megyünk oda mert "nem érdekel" minket, vagy éppenséggel nem fog meg annyira mélyen.

Továbbá amit #3 mond az is egy dolog, bár személy szerint előnyben részesítem azt, hogy igen is oda kell menni.


Na de a dolog hátulütője, hogy valamelyik meg olyan tudathasadásos, hogy várja, hogy odamenjen hozzá az illető aztán ha odamegy akkor meg magasról sz**ik a fejére mert azt se tudja mit reagáljon erre de akkor közben ne játsza az érett személyt ha ennyire nem tud mit kezdeni azzal aki veszi a bátorságot, hogy odamenjen hozzá.

A másik faj meg az amikor meg odamegy hozzá a csávó, de a csajszi meg elég rendesen lapátolja.


A legnagyobb bökkenő pedig ez, hogy az ilyen nők miatt alakul ki bennünk a félelem érzet, aztán ha átéljük ezt párszor (nem kell hozzá sok van akinél elég 3 is...) utána úgy vagyunk vele, hogy ugyan minek, megint csak az lesz mint legutóbb aztán még lehet cinkes is lesz a helyzet...

No meg ha éppenséggel társaságba van akkor meg megint csak nem megyünk oda mert hát na, az kb olyan mintha egy munkahelyen bemutatnál a főnöknek, aztán megint csak jön a szorongás érzete.


Nagyon hosszan lehetne ezt ecsetelni, ezért is tartom értelmetlennek azt, hogy szemellezővel a fejünkön kijelentsük, hogy igenis a lánynak vagy a fiúnak kell-e kezdenie.

Nyilván millió meg egy befolyásoló tényező van a dologban ami "hátráltat" a dolgokban.


20/F

2018. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. De így elvarázsolja az agyát és ezt élvezi.
2018. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!