Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk többsége miért várja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk többsége miért várja el, hogy a lány kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek.

2016. júl. 28. 00:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
A lányok miért várják, hogy a fiúk kezdjenek? Egymásra vártok aranyapám
2016. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem várja ezt a többség. Inkább azt, hogy adjon a lány jeleket, ne teljesen a sötétben tapogatózzunk a lány érzéseivel kapcsolatban. ;)
2016. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
2016. júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1, azert megis hogy hangzik az h a lany szedte fel a fiut?😂

A kerdes alatt inkabb azt ertem, hogy ha a lany egyertelmu jeleket kuld, akkor sem mer kezdemenyezni... meg par kerdessel lentebb is volt egy ilyen, h: 'h tudnam elerni, h a lany irjon ram, ne nekem kelljen?'. Ezmi?😓


#2-esnek koszonom a valaszt, csaksajnos eddig nem ezt tapasztaltam :(


#3-as meg ne kinozzon a kajaval, ehes is vagyok

2016. júl. 28. 00:40
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Aki arra vár hogy a lányok kezdeményezzenek az elég töketlen. 16-18 évesen egy fiú viselkedjen már kicsit felnőttesen és legyen annyira tökös hogy ő kezdeményez
2016. júl. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Cicanadrágban járnak, ecsetfejük van, csak a beszólogatáshoz értenek... és még csodálkozol, hogy nem mernek kezdeményezni?
2016. júl. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
A többség nem várja el, de azért valljuk be, hogy te sem azért nem mész oda a fiuhoz mert maradi vagy, hanem azért mert nyilván félsz a visszautasítástól ( nem ismerlek, nem tudom milyen vagy, most csak általánosítottam). Egyébként elég sokan kezdeményeznek. De mondjuk az is lehet a háttérben, hogy egyértelmű jeleket küldesz, de a fiuknak nem tetszel.. Mindenesetre ha tetszik egy fiú akkor nyugodtan odamehetsz hozzá, azért ne szalaszd el a lehetőséget mert a leszólítás az "ő dolga". A leszólítás annak a dolga aki meg akarja ismerni a másikat (oké, oké, nem teljesen, de azért érted).
2016. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Toketlen banda.


Egyebkent alljon meg a menet! En siman odamegyek fiukhoz, nem a felelemmel van a gond, hanem azzal, h nem jo erzes tudni, hogy en kezdemenyeztem. Olyan, mintha en hordanam a nadragot o helyette. Ha tetszik egy fiu, akkor viszont adok jeleket rendesen. Gondolok ra, felkoszontom a szuli-es nevnapjan. Mosolygok ra, keresem a tarsasagat.


Bar per pillanat senki sem tetszik

2016. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Én nem várom el. Sőt, utálom az ilyen nyomulós lányokat, olyan nyálcsorgatós az egész. Az ilyen lányokból pedig hiányzik némi tartás. Én meg a tartást nagyra értékelem.
2016. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem várják el - CSAK akkor, ha előbb a lánynak tetszik meg a fiú.

Tudod, egyenjogúság van.

Ti küzdöttetek érte - akkor most használjátok is ki.

2016. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!