Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok!? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok!? (lent)

Figyelt kérdés

Lányok ti mit tennétek ha a suliban valaki felidegesitene ezért fel akartok rohanni az osztályba, viszont a lépcsőfokon neki mentek egy olyan ismerösötöknek akivel alig váltatok egy honapban két szót erre, ő megsimogassa az arcotok és azt kérdezi, hogy mi a baj? Nem huzodnátok el a meglepettségtől?

Fiúk ti kerülnétek ezt a lányt? Vagyis szándékosan kerülnétek?? Annyira szándékosan, hogy tudtában vagytok, hogy a csaj ezt észreveszi mégis még mindig csináljátok.


Most mit csináltam? Nem azért húzodtam el tőle, mert nem esett jól az érintése vagy az aggodó pillantása, csak meglepödtem. És ez hétfőn volt. Vagyis konkrétan egész héten messze elkerült engem a srác. Épp olyan emberiség ellenes dolgot tettem reflexből, vagy mi??



2018. jan. 14. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tetszel neki, de megijesztetted a reakcióddal. Ami szerintem teljesen normális volt tőled. :)
2018. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg tetszel neki, s szeretné, ha nem keverednél bajba. Az arc simítás pedig valószínűleg önkéntelen reflex, belső késztetés arra, hogy ne a bajon feszengj, ami nyomaszt, hanem rá figyelj, nyugodj meg.

Valszeg nem tudatosan csinálta, de úgy látom, bejött! :)

Mindenképp menj oda, s mond meg neki, hogy jól esett, hogy érdeklődött, s kicsit elterelte a figyelmed.

Beszélgessetek kicsit. Akár el is hívhatod sétálni, vagy valami.

2018. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!