Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarnak verni. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nitrogenperoxid kérdése:

Meg akarnak verni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány, aki nagyon tetszik, minden nap beszélünk, de van barátja, tiszteletben tartom, de a minap eldurvult a helyzet, az történt, hogy a haverjaimnak írt a barátja, hogy mi a véleményük erről a csicskáról (rólam), azért utál engem, meg furcsának tart mert sokat beszélek a barátnőjével. Én megkaptam az üzenetet, és leírtam a lánynak. Ő is elítélte ezt az egészet, és összevesztek, de a srácra később ráírtam, hogy meg lehet ezt oldani erőszak nélkül, ugyanis ő kirakta facebookon liveba, hogy verőember toborzás, meg bejelölt egy haverja, és meg akarnak verni valószínűleg a nagyobb haverjaival, nagyon parázok, bár a haverjaim mellettem állnak, meg a lány is jelen pillanatban, de szegény nem is tudja mit csináljon. Mit tegyek? Nem verekedtem soha, mindig a békét kerestem.

13/F



2018. jan. 15. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Durva helyzet
2018. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rendben, tudom, hogy nem tűnik nagy dolognak, de még sose volt ilyenben részem..
2018. jan. 15. 20:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemfognak, ha nem verekedos tipusok. Csak azt akarják h félj toluk, megijedj...
2018. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Eszter879 válasza:
57%
Szólj a szüleidnek
2018. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lánynak nem tetszik ez az egész akkor ha megvernek több esélye van annak, hogy megsajnál téged, a barátját meg megutálja és a tied a pálya.( Csak bírd ki) :P
2018. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Paprika spray, ököl önvédelem...
2018. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elvileg, tíz emberrel fog jönni, és el lesznek bújva..
2018. jan. 15. 21:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

kézi gránát fiam,ha jönnek 10-en igaz te is kinyiffansz lehet de 10 ellen 1 veszteség jó arány :D

De amúgy úgyse lesz semmi,13 évesek ha verekednek azon én csak röhögnék már hogy de nyomik,de ha ennyire fosol veszel vagy csinálsz egy sokkolót aztán az fájni fog nekik,max 2 lapos elemtől meg úgyse lesz bajuk,durvább tippeket nem adok inkább ilyen téren,de ha előttük megjelensz egy bézbóz ütővel attól is befosnának rendesen :D

2018. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lebeszéltem a sráccal mindent, holnap suliban is beszélni fogunk. Beszart, mert elég sokan kiálltak mellettem és bevallotta,hogy csak ijesztegetni akart.
2018. jan. 15. 22:18
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszból de ezen csak röhögni tudok... :'D

Tipikus csicska gyász gyerek, azt még FB-n liveba tolja, hogy verőember toborzás.

Ha legény a talpán akkor nem verőembert fogad hanem maga intézi el a dolgokat.


Aztán még megkérdezték tőlem, hogy miért szoktam néha elég morbid eszközöket rakni a táskámba mikor kilépek itthonról egyedül...

2018. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!