Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak nekem furcsa?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, a napokba, nagyon megtetszett, azthittem róla, hogy csendes, meg aranyos, aztán ma vettem a bátorságot, odamentem hozzá, reggel, kértem zsepit, adott, és utána, elment, se szó se beszéd. Majd mikor most utolsó 2 óráról, elkértem magam, megint megláttam, oda mentem hozzá, mondtam neki, szia, reggel te adtál zsepit, milyen napod volt? Ezt kérdeztem tőle, erre az a nem figyel ide, bunkón válaszol, csalódtam benne, és, hogy őszintén megmondjam, nem láttam értelmét, hogy rosszul érezzem magam ezek után, mert én az olyan lányok után, akik bunkók, nemtudok sírni. 16/F

2018. jan. 18. 15:04
 1/2 Sziagi válasza:
Lehet, csak rossz napja volt. A lányok ilyenek... egyszer minden tökéletes, aztán meg összedől a világ.
2018. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemtudom, tudod, ha ez lenne a megoldás, akkor se próbálkoznék, mert láttam rajta, hogy nem volt kedve beszélgetni, nemtudom mi a helyzet, és nemtudom, hogy miért nem. De remélem, hogy bocsánatot kér tőlem, ha viszont nem, akkor hagyom.
2018. jan. 18. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!