Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mai 14-15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HectorKA kérdése:

Miért van az hogy a mai 14-15 éves lányok nem a saját korosztályukban próbálnak meg ismerkedni?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy a mai 14-15 éves lányok egyáltalán még esélyt sem adnak a velük egyidős fiúknak.. Csak a 17-18+ éves palik érdeklik őket és inkább megcsinálják azt, hogy elnézés a kifejezésért lesz*pják a 17-18 éves csávók nemiszervét ahelyett, hogy esetleg egy 15 éves normális csávóval lennének együtt aki nem használná ki őket. És utána még ők sírnak, hogy ha a velük egyidősek lenézik, lek*rvázzàk őket.. *jöhetnek a vélemények*
2018. jan. 18. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért ennyire ne általánosíts.

Meg van ennek a fiú megfelelője is.

De kétlem hogy az összes ilyen korú lány ilyen lenni, vannak normálisak is mint pl. én aki össze nem jönne egy 18 évessel úgy hogy ezért még azt is kéne csinálnom amit leírtál. Szóval szerintem léteznek még normális lányok csak lehet hogy nem veszed észre őket, mivel az általad leírtak feltűnőbbek.

2018. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint en a kivetelbe tartozom mert 15 eveskent a velem egy koru sracok jonnek be. Amugy nem tudom sok baratnom ugy gondolja hogy a veluk egy koru sracot tul eretlenek hozzajuk
2018. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy és milyen nemű? Amúgy pasi ésszel felfogva roppant egyszerű szerintem. A mai 14-15-16 éves lányok sokkal érettebbek, mint az elmített korú fiúk. Csak végig kell nézni rajtuk, de tényleg... És máris kész a megállapítás. Vannak kivételek és azoknak respekt, de alapól ez van. Huszonéves vagyok és 3 ilyen korú barátnőm volt. A szellemi tudás, az érettség kb velem egyezett, a korkülönbség meg elhanyagolható. Tény, hogy a pasik mindig is később értek. De amúgy ez neked miért baj?
2018. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Najo. Tipikus... Esélyt adnak, csak az ellenkező nemben lévő kortársaiknak ez nem esik le. amikor meg vegre rájönnek jó hosszu idő után hogy "basszus nekem tszik az a lány!" akkor jönnek ide gyk-ra és teszik fel az idegesítően általánosított idióta kérdéseiket. Nem! Képzeld nem minden lány ilyen, és nem véletlen hajlanak az idősebbek felé. Nem mondom hogy annyira érettek hogy huuu, de a fiuk meg megragadnak az oviban....
2018. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen.. elnézést kihagytam belőle azt, hogy vannak kivételek ezért nem is kellene leharapni a fejemet. Én egy 23éves srác vagyok akinek az öccse éppen 15 éves és próbál találni magának. Próbálok neki segíteni ebben, de az elmúlt időben 3 lányt is próbált felszedni, de mind a 3 lepattintotta és amikor megkérdeztem tőle, hogy mi volt az indokuk "más/idősebb srác tetszik". Aztán már engem is kezd felidegesíteni, hogy szegény gyerek próbálkozik, az átlaghoz képest érett és mégsem sikerül neki egy kapcsolat sem.. Aztán gondoltam megkérdezem az emberek véleményét, mert mikor én voltam 15 akkor a lányoknak eszükbe se jutott az, hogy tőlük 3-4 évvel idősebbekkel járjanak.
2018. jan. 18. 22:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Márpedig pont ugyanez volt pár éve, és 10 éve is. Az öcséd kifogott pár, statisztikailag nem reprezentatív csajt, akinek épp az idősebbek jönnek be. Vagy ez csak indok volt, de az öcséd biztos nem. Ne általánosíts több millió emberre, mert nem tűnsz tőle túl bölcsnek.
2018. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a mostani lányok nem a tunya gyereket keresik hanem férfiakat akik egy cuni làttán nem mennek el a gatyába.A lányom 16 a pasija 30.és?Én 38 vagyok de nem ítélem el mert a mai fiatalság egy szégyen s csak a drog meg a pia s erősek.
2018. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert azoknak már esetleg van autójuk, albérletük, meg éheztette hasonló ingóságaik, amivel meg lehet vezetni a kislányokat. Ja, meg vannak akik ilyen korban már árulják magukat is, és a korosztályuk nem vevő rá.
2018. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert altalaban a velem egyidos fiuk meg eretlenek

15L

2018. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fiúk később érnek
2021. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!