Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudnak az emberek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak az emberek a saját korosztályukban párt keresni?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. A korom beli pasik a fiatalabb lányokat keresik. A legtöbb pasi akinek én kellenék 30-40-50 éves. Sokszor már elváltak, vagy éppen még házasok. A többségnek már gyereke is van. Miért nem a saját korosztályukban keresnek párt? Nőknél is látom ugyanezt. A kamasz lányoknak a 20-25 éves fiúk kellenek, a 20-25 éves lányoknak meg a 30-40 éves fiúk. Ezt valahogy nem értem. Oké a fiúk később érnek, mint a lányok így érthető ha a lányok egy picit idősebb pasit keresnek, de azért 20 év fölött már általában "összeér" a két nem...
2013. ápr. 14. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert a fiúk később érnek stb.


És mit kezdjen egy "bolondos" egyetemista srác egy olyan lánnyal aki már munkahelyek után caplat pénzt keres, meg tervei vannak, amikor ő még csak kufircolni szeretne könnyen kapható tinikkel.

2013. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen úgy tűnik hogy eltolódnak a korosztályok bár nem tudom mi jó van egy ilyen kapcsolatban.
2013. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyon sok huszonéves lánynak már fontos, hogy a kiszemeltnek/leendő párnak meglegyen az egzisztenciája. na, ez az, amivel a huszonéves fiúk nagy része még nem rendelkezik. ilyen a nők nagy része :) mellékesen megjegyezném, én 23 éves lány vagyok, a párom pedig 27, és az autója jelenti jelenleg azt, ami az egzisztenciáját képviseli. de bizton állítom, ha ez sem lenne is vele lennék, mert ő a másik felem. szóval nyilván vannak azért kivételek. a fiúk/férfiak meg szimpla hiúságból keresik a fiatalabb lányokat :D :D nincs mit ezen szépíteni. ők még feszesek, butácskábbak (najó, kevésbé rendelkeznek élet tapasztalattal), mint a korukbeliek, könnyebb őket megszerezni, elcsábítani. az meg, h 20 fölött a két nem összeér....hááááát :D ilyen bátran nem merném ezt kijelenteni :)
2013. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keresni még csakcsak de találni:) Értem én hogy harminc tól sok nőben más gondolatok keletkeznek mint előtte de gyakran olyan mint ha leesne egy szemellenző és bezárkózni család gyerekek, nem nagyon menni sehová mindig együtt lenni ez a műsor és semmi dinamizmus. Tudom vankivétel is.
2013. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért,mert az olyan fiúk ,akiknek a tizenéves kislányok kellenek,azok meg a vele egykorú lányoknak nem kellenek.
2013. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A tízen/huszonéves srácok minél többet, minél többel-alapon működnek. (Tisztelet a kivételnek.) Én meg erre azt mondom, hogy csak nyugodtan, de ne rajtam éljék/gyakorolják ki magukat. Úgyhogy maradnak a harmincasok, esetleg korai negyvenesek.

19/l

2013. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert egyre undorítóbb az emberiség és minden megy tönkre. A nőknek nem kell szerelem, csak pénz, mert akárki akármit is mondd, csak azért másznak idősebb pasikra, hogy eltartsa őket. A férfiaknak meg nem kell a felelősség, egy fiatal, buta nőt akkor cserélnek le, amikor akarnak, mert szerencsétlen buta és csak a pénzre megy. Komolyan kezdem lenézni a saját nemem, de a férfiak se kutyák, mert nekik se kellenek érzelmek. Sz@r ez az egész, ahogy van. Egyre ritkább a normális kapcsolat. Mindegy, nekem korombeli párom van. Attól mert sz@r a világ, még nem kell az én életemnek is sz@rnak lennie.
2013. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát én lány vagyok és a fiatalabb pasikat jobban szeretem nem tudom miért :D
2013. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert nincs választási lehetőség, a huszonéves lányok már mind beköltöztek a 30+ férfiak otthonába, csak tinik maradnak.
2013. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen én besz*ptam, hogy majdnem 24 évesen úgy nézek ki, mint egy taknyos 16-18 éves kisfiú, ezért rühellik a kroombeli csajok a fajtám, de már a 16 éves érettebb csajok is kisnyominak néznek, úgyhogy nem is csoda, ha eddig csak ilyen 13-15 éves kiscsajoknak jöttem be, nekik én vagyok a cuki, aranyos, helyes fiúka.
2013. ápr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!