Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban élők! Miben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Miben olyan különleges a párotok, hogy a távolság ellenére is inkább vele vagytok együtt, mint hogy egy közelben élő lányt/fiút keressetek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak voltam párkapcsolatban, de egy olyan szinten különleges lánnyal, hogy nem akartam mást akkoriban. Úgy láttam teljesen máshogy gondolkodott, mint akárki, akit ismerek, tényleg egy gyöngyszemnek tartottam, egyszerre volt antiszociális és szociális egyéniség, mindig meg tudott lepni a szinte mindenhol jelenlévő kettősségével, egy unalmas pillanatunk nem volt még chaten sem, számomra emiatt volt különleges. :)
2018. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És miért lett vége, ha ilyen különleges volt?
2018. jan. 13. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:

- meghallgat

- órákon át tudunk beszélgetni bármiről

- vicces, pozitívan áll mindenhez

- jó vele a szex ;)

- tudja, mit akar az életében

- okos, de nem okoskodik


Mondjuk mi félév távkapcsolat után összeköltöztünk, de többek között ezekért tartottunk ki egymás mellett. :)

2018. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azert vagyok a barátommal mert benne megtaláltam a tokeletes part magamnak, es annak ellenére hogy nem látjuk annyiszor egymást o a legfontosabb nekem es senkire nem cserélném le!
2018. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, fogalmazzunk úgy, hogy én kevésbé voltam különleges. :)
2018. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az első az hogy szeretem,a másik az hogy ő benne találtam meg azt ami számomra fontos hogy életrevaló,nem olyan mint a mai lányok,meg nem a Facebook a fontos meg az insta neki és hogy mutogassa magát.Ő nem az a tipikus lány ő sokkal másabb, vicces csaj,jó a magyarázókája,tud főzni,takarítani,mosni,az ágyban is jó, szeretem mikor nem bír ellenállni nekem én meg ezt kihasználom.
2018. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok távkapcsolatban, de egy randihoz kell utazni olyan 50-55 km-t. Azért nem cserélném le, mert ha valami gondja van (nem az ilyen "jaj, letört a műkörmöm" problémák, meg nincs is neki), akkor nem úgy csinál, mint a többi csaj, hanem el is mondja, meg tudunk beszélni szinte mindent, bármiről el tudunk beszélni, mellette érzem magamat valakinek, pedig alapból nincs sok önbizalmam, nem az a tipikus mai lány, néhány fiús kedvelt időtöltése van, ennek ellenére mégis úgy érzem, hogy teljesen máshogyan kell bánnom, mint másnak, hogy érezze azt, hogy nőként bánok vele és ő is kimutatja, hogy így érzi magát, amikor együtt vagyunk. Minden alkalommal minőségi időt vagyunk együtt, de ha sokat lennénk, akkor szerintem egy idő után egymásra is unhatnánk. Sokat szoktunk csetelni, mindig másmilyen témákról tudunk beszélni, ő is érdeklődik felőlem és én is felőle. Nem sminkeli magát, ő is a természetességet kedveli, akárcsak én. Nem posztol naponta ezerrel mindenféle hülyeséget Facebookra, Instagrammra vagy Snapchetre (nincsenek is neki ilyen képapplikációs profiljai). Ő 18/l, én 20/f
2018. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam abban.

Egyszerű a válasz, itt nincs normális pasi, őt annak láttam, és nem érdekelt, hogy 85-90 kilométert kellett utaznom.

Egyszerűen különleges volt, ugyanolyan perverz volt, mint én, nagypofájú, jó volt vele iszogatni is, és tudott olyanokat mondani nekem, amiket soha senki más.

Aztán szakítottunk, de nem emiatt.

2018. máj. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!