Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen lányhoz milyen fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lányhoz milyen fiú illik?

Figyelt kérdés

Olyan aki mindig túl jószívűnek van mondva meg gyerekesnek és naivnak, általában szeretik az emberek, sok barátja van akiket nagyon szeret és félt, de túl félénk is. Nem szeret veszekedni vagy haragba lenni senkivel, mindig pozitív igyekszik lenni de túl érzékeny és olyan sok mindenen sír és sok mindent a szívére vesz. Szereti a romantikus dolgokat, olvasni, nézni és sokat csavarogni utazgatni szeretne, szereti az állatokat és az embereknek is szívesen segít ha tud. Mindenki azt mondja rá, hogy olyan elvarázsolt, nem a földön jár, néha úgy elbambul, hogy észre sem veszi magát. De nagyon ragaszkodó tud lenni, ha valakit megszeret.


Szerintetek találhat magának egy olyan fiút akinek megtetszik aki elfogadja úgy amilyen? Milyen fiú illene hozzá?


2018. jan. 21. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Buta kérdés, szerintem mindenki ilyen lányt akar.

Csak az ilyen lányokat / naiv /

Kihasználják ...

És sosem tetszene neki egy hellyel közzel normális srác :)

Hülye kérdés. Ezt tudom mondani sajnos.

2018. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez akár én is lehetnék... Kirázott a hideg. :D

Igaza van az 1-esnek, engem is használtak már ki elég durván.

2018. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem értem. Mi a baj a leírással? Miért használna ki bárkit is?
2018. jan. 21. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ő használja ki, hanem őt a fiúk.
2018. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!