Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte véleményeket kérnék....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményeket kérnék. Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

A kérdést nem feltétlenül párkeresés céljából teszem fel. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy emberileg milyennek tűnök, barátkoznátok-e egy ilyen személlyel.


17 éves vagyok. Talán a legszembetűnőbb, legjellegzetesebb tulajdonságom az az, hogy alapvetően elég zárkózott és csendes vagyok. Nem igazán vonz a társaság és az emberek sem. Ha mégis beszélgetek valakivel, akkor azt szeretem kettesben, négyszemközt tenni. Ha még egy ember lép a színre, én olyankor általában már nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésbe, nem nagyon figyelnek oda rám és harmadik keréknek érzem magam. Nagyon sokszor nehezemre esik valakit megszólítani, és beszélgetés közben, ha ideges vagyok a nyelvem belebotlik a szavakba vagy előfordul, hogy egyszerű, hétköznapi kérdések nem jutnak eszembe, mint például "Mit szeretsz csinálni a szabadidődben?" "Van-e testvéred?" és ehhez hasonlók, mint amikor ismerkedsz valakivel. Ezen nehézségeimnek köszönhetően ezidáig nem sikerült számottevő emberi kapcsolatokat kialakítanom. Jelenleg sajnos egy barátot sem tudhatok a magaménak, régebben is csupán 1-2 volt, de ezeket a barátságokat az általános iskolából való ballagás elvágta.


Amit még érdemes tudni rólam az az, hogy elég szorongó és idegeskedő típus vagyok, rengetegszer túlagyalok dolgokat. Képes vagyok jelentéktelen apróságok miatt is órákon keresztül görcsölni. Viszont, úgy érzem már rajta vagyok a változáson, és megpróbálok mindent könnyebben venni és pozitívan hozzáállni, ahhoz ami előttem áll. Én alapvetően egy kedves, segítőkész lánynak tartom magam, aki könnyen együtt tud érezni másokkal, és hamar el is érzékenyül. A kevésbé előnyös, negatív tulajdonságaimat is elismerem, hogy néha lusta vagyok és rendetlen, előfordult már, hogy pár értékes órát szimpla zenehallgatással töltöttem, ahelyett, hogy értelmesebb tevékenységgel foglaltam volna el magam. Ha olyan a hangulatom, akkor nagyon ki tudok borulni és minden kis semmiségen fel húzom magam, bár úgy érzem, hogy ez a jelenség, ahogy idősösöm kezd ritkulni. Ha a szabadidőm engedi, akkor szeretek rajzolni és olvasni vagy esetleg filmet nézni is.


Remélem nem lett túl hosszú a leírásom. Köszönöm szépen, ha végigolvastad!



2018. jan. 21. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Ne haragudj, de zárkózott vagy, ezért nem is barátkoznék veled. Legalábbis önszántamból nem, ha odajönnél, miért ne? De amúgy nem. Ez a tipik jól érzem magam egyedül lánynak tűnsz, egy kicsit lehetnél nyitottabb.
2018. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Szerintem teljesen rendben van.Ettől nem vagy kevesebb mint más.Èn is ilyen voltam de sikerült nyitnom a többi ember fele.

16/F

2018. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elég hasonlóak vagyunk, szóval.... 😊
2018. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz
2018. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Aaaaz igen xd őszintén szólva kissé zavaró lehet ha ennyire zárkózott vagy mert úgy tűnhet mintha nem is éreznéd jól magad más társaságában de én sem voltam különb sőt elég gyakran megesik velem hogy elakad a nyelvem vagy nem tudok mit hozzászólni az adott témákhoz de az jó ha törekszel a változásra

Sztem jófej lehetsz 😂

17/f

2018. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok, csak én ha kettesben vagyok valakivel nagyon sokat beszélek,de ha valaki más van meg se tudok szólalni/beszállni a beszélgetésbe. Első rész 90%-ban hasonlít rám, kivéve ,hogy van egy pár lány barátom. 2. részben mások szerint én is szorongok , nem vettem észre de alapból nyugis vagyok, dolgokon szoktam órákig gondolkozni főleg ami érdekel stb. Nincs veled baj :D Ha van kedved írj rám barátkozni :D nem harapok :D

18/F

2018. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Mintha saját magamról olvastam volna ezt a jellemzést, szinte szóról-szóra igaz rám is. Viszont próbálj meg kicsit pozitívabb lenni, mert bár jó, hogy tisztában vagy a hibáiddal, a negatív tulajdonságaidról sokkal többet írtál, mint az előnyösekről, pedig én biztos vagyok benne, hogy sokkal több jó tulajdonságod van, mint rossz. :)

20/F

2018. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm szépen! Igyekszem változni és a pozitív tulajdonságaimra koncentrálni. Tudom, hogy némelyik embert így könnyen elijeszthetem, ha ennyire kihangsúlyozom a negatív tulajdonságaimat, de én mindig őszintén írok magamról és mivel nem akarom, hogy a másik félben egy valótlan kép alakuljon ki rólam, úgy gondolom, hogy feltétlenül tudnia kell az árnyoldalamról is.
2018. jan. 21. 20:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez a normális dolog :D Csak így tovább, akit meg elijesztesz az meg se akart ismerni hanem a felszín alapján döntött. Jó fej lány lehetsz :D 6-os voltam :D
2018. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
a külsődről semmit nem írtál, amiket írtál az nem gond
2018. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!