Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az első szeretkezés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első szeretkezés?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, tanácsok?

2018. jan. 21. 21:26
 1/7 anonim válasza:
88%
Az attól függ hogy kivel veszted el.
2018. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2018. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

akár milyen jól vagy rosszul fogjátok csinálni én nem fogom érezni


tanácsnak anyit adnék hogy ami fel van adva lecke tanuld meg, mert nem mindegy hogy vizsga előtt (pl éretségi) 4év anyagát kell megtanulni vagy van alapod és jobbára csak ismételni kell

2018. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Én szerelmemmel vesztettem el és olyan volt, mint a filmekben. :) Nem hittem ebben, hogy ilyen tényleg létezhet, mert sokat próbálkoztunk, de nem ment, mert nagyon fájt. De amikor megtörtént a dolog, azt éreztem, hogy ez a világ legjobb érzése. Nagyon figyelt rám és szerencsére szép emlék az egész. :)

2018. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmas, és nem csupán az első alkalommal hanem utána még 2-3 aktusban is. Szerencsére az akkori szerelmemmel vesztettem el, és ezért némiképp kellemes visszaemlékezni. Bár nem olyan meghatározó mint azt egyesek gondolják. Talán nem is az első szex a lényeges, mert lehet h nem megfelelő emberrel van. Hanem inkább az első olyan szex/szeretkezés ami olyan személlyel van akivel már megértitek a lényegét.
2018. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
beled nyomkodja es szurni egni fog.. tehat elso partnernel ajanlatosabb kicsivel kezdeni..
2018. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs sablon. Az "Azta mindenit elolvadok!"-tól a "Soha a büdös életben nem akarok szexelni többé!-ig bármi lehet. A lényeg, hogy ne görcsölj rá és azzal csináld, akivel tényleg akarod. Azért ne akard elveszíteni a szükséged, mert a Lujzika meg Mancika is elvesztette már az osztályból. Egyébként ha ennyire izgulsz az első miatt, kezd egyből a másodikkal. :)
2018. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!