Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért szemeznétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért szemeznétek egy ismeretlen fiúval?

Figyelt kérdés

Nemrég egy váróban voltam, ahol egy lány is bejött majd leült velem szembe kb 5 méterre. Az elején csak oda oda pillantottunk egymásra, aztán ő hosszan több másodpercre a szememre fókuszált, én kb 2 másodpercig, utána elnéztem.

Utána ezt eljátszottuk még egyszer kicsit később csak több másodpercig. Ő kezdte mindig én csak felnéztem, hogy ő néz engem.

Aztán szólítottak, elvégeztem amiért mentem, és a váró elhagyása közben is egymást néztük.

Lehet hogy az időtartam nem nevezhető szemezésnek, de kerestük egymást a tekintetünkkel.

Am nemigazán értettem a lányt, ő olyan aki 100-200 lájkot kap facebook-on egy képre, nagyon szép arca volt. Én nem az a fiú vagyok és pont emiatt nem hiszem megtetszhettem neki.

Nem mosolygott meg én se, meg pofákat se vágtunk csak olyan komoly arccal.


Szóval lányok ti miért csinálnátok ilyet? :D



2018. jan. 22. 23:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jah és tök véletlenül ma megtaláltam a csajt facebookon pedig nem kerestem :D
2018. jan. 22. 23:46
 2/15 anonim válasza:
100%
Ezt kicsit túlagyalod. Felülsz egy akármilyen BKV járműre és 1 órán belül tucatnyi ilyen élményed lesz.
2018. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

En akkor szoktam ezt csinalni ha:

-tetszik a fiuban valami

-tul feltunoen nez szoval probalok rajonni hogy miert csinalhatja

-valami erdekeset/furat/nem mindennapit latok rajta

-zavarba jovok es en is visszanezegetek ra

Jelold be, es majd megtudod miert nezett a csaj:)

2018. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1. Öm minden nap buszozok és ez nem olyan volt, mint a buszos összenézések.
2018. jan. 23. 00:11
 5/15 A kérdező kommentje:
2. A csaj 4 évvel fiatalabb nálam :D Lehet nem látta rajtam, mint ahogy a lottózós se látja rajtam hogy már nem 18 alatt vagyok hanem 23.
2018. jan. 23. 00:13
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
És az miért baj, hogy 4 évvel fiatalabb, de nagykorú? Ha 18 lennél ő meg 14 az tényleg kicsit fura lenne még, de ő már 19, nagykorú, felnőtt nő.
2018. jan. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen azért illene venned a célzást
2018. jan. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy Andy Vajna...
2018. jan. 23. 09:08
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ilyen idióta vagy vagy csak trollkodsz? Azért a 4 év korkülónbség elég messze ál az Andy Vajna - Timike 35 év korkülönbségtől. Ha meg nem akarsz semmit tőle akkor minek írod ki ide a kérdést?
2018. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
4 év, ember te qrva hülye vagy? Az nem sok, és már nagykorú a lány is...
2018. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!